DOMO+ zapewnia każdemu HOME STAGING!

2015-05-22 17:54

Maria Semczyszyn już po raz czwarty pokazuje Polakom jak sprzedać lub wynająć dowolną nieruchomość. „Home staging – mieszkania do sprzedania” powróciło na antenę Domo+, autorskiego kanału platformy nc+. W każdą niedzielę o 16:30 prowadząca inspiruje wszystkich właścicieli domów i mieszkań. Sprawdź koniecznie!

Znana widzom Domo+ seria „Home staging – mieszkania do sprzedania” to pierwszy w Polsce program poświęcony niezwykle popularnej na świecie usłudze home stagingu. Termin ten to angielski zwrot oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Celem tego zabiegu jest podniesienie wartości mieszkania lub domu.

Home staging według Marii Semczyszyn

Dziś, przede wszystkim dzięki Marii Semczyszyn i jej programowi, widzowie wiedzą jak zmienić swoją nieruchomość, tak, żeby kupiec nie miał wątpliwości, że to trafiona inwestycja. Kluczowym elementem programu są metamorfozy, których dokonuje prowadząca. Mają one z jednej strony uwypuklić pozytywne aspekty danego mieszkania lub domu, a z drugiej stanowić inspirację dla nabywców oraz przy okazji widzów. Seria zawiera także szereg praktycznych porad ze strony Marii Semczyszyn odnoszących się do prostych sposobów na zwiększenie wartości danej nieruchomości. Pomysły prowadzącej wciela w życie towarzyszący jej na planie pan Wiesław, ceniony specjalista budowlany.

Więcej informacji na DOMOPLUS  i FB