Design dla Konesera: ruszyło głosowanie w IV edycji Konkursu!

2015-10-23 18:23 Redakcja

Doczekaliśmy się! W czwartek 15 października ruszyło głosowanie w IV plebiscycie Design dla Konesera! Wszystko w Waszych rękach drodzy czytelnicy - to właśnie Wy zdecydujecie, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na prestiżowy tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”! Sprawdźcie jak głosować i wygrywać cenne nagrody!

Rusza głosowanie w IV już edycji prestiżowego konkursu Dobrego Wnętrza. To czytenicy zdecydują, które spośród nominowanych przedmiotów zasługują na prestiżowy tytuł „Design dla konesera. Piękno, innowacja, prestiż 2015”! Wytypujcie zwycięzców Plebiscytu, uzasadnijcie w interesujący sposób swój wybór i... cieszcie się z wygranej!

W finale plebiscytu wybranych zostanie 12 HITÓW pośród nominowanych produktów do wyposażenia wnętrz, po jednym z każdej prezentowanej przez Dobre Wnętrze kategorii.

Od marca do października na łamach miesięcznika Dobre Wnętrze zaprezentownych zostało 12 kategorii konkursowych i nominowane w ich ramach produkty. Teraz przyszedł czas na wyłonienie zwycięzców poszczególnych kategorii!

WIĘCEJ: IV edycja plebiscytu Design dla Konesera >>>

Głosowanie, które wyłoni zwycięzców plebiscytu Design dla Konesera, rozpoczyna się 15 października 2015 roku i potrwa miesiąc. Sposób oddawania głosów odbywać się będzie dwutorowo: online i przez SMS-y.

WIĘCEJ: Jak głosować? >>>

Wśród osób biorących udział w głosowaniu smsowym rozlosowane zostaną cenne nagrody (ZOBACZ GALERIĘ NAGRÓD)! Wśród osób biorących udział w głosowaniu internetowym, rozlosowane zostaną 3 vouchery o wartości 500 zł na zakup prestiżowej galanterii marki Wittchen.

ZOBACZ: Zagłosuj i WYGRAJ! >>>

Design dla Konesera: NAGRODY dla głosujących!
Autor: materiały prasowe