Design dla Konesera: kandydaci w nowej kategorii Ogród i taras

2016-05-02 16:49
ogród i taras aranżacja
Autor: Thinkstockphotos.com

To już V edycja prestiżowego plebiscytu Design dla Konesera, w którym czytelnicy i eksperci magazynu Dobre Wnętrze wybierają najciekawsze, najpopularniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, jakie pojawiają się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, które sprawiają, że Polakom żyje się lepiej w coraz piękniejszym otoczeniu.

W tegorocznej edycji plebiscytu Design dla Konesera pojawiała się nowa kategoria: OGRÓD I TARAS - w której w terminie do 19.05  można zagłosować na najciekawsze i najbardziej innowacyjne produkty powiązane z ogrodem i tarasem.

Wśród nominowanych są:

 

 

-Oddając swój głoś w plebiscycie Design dla Konesera można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody. ZOBACZ! >>>

DESIGN DLA KONESERA 2016. Promujemy najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem. Zapraszamy do udziału!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022