Już w SOBOTĘ - bezpłatne porady projektantek wnętrz. Spotkaj się z nami w salonie Agata Meble!

2015-10-08 17:51 Agnieszka Zawadzka
Porady stylistek w salonie Agata Meble
Autor: materiały prasowe Zapraszamy 17 października do salonu Agata Meble w Warszawie (Al. Krakowska 61) od 12:00 do 15:00!

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Już w sobotę 17 października pomagamy, doradzamy i podpowiadamy jak urządzić Wasze mieszkanie! W salonie Agata Meble w Warszawie nasze stylistki i projektantki wnętrz bezpłatnie odpowiadać będą na Wasze pytania. Weźcie ze sobą plany mieszkań, zdjęcia, pomysły i skonsultujcie je z profesjonalistami! Niepowtarzalna okazja, z której nie można nie skorzystać!

Urządzanie wnętrz to nie lada wyzwanie. Aby nie popełniać wnętrzarskich faux pas i mądrze rozdysponować ściśle określony budżet, warto zasięgnąć porady profesjonalistów. Nasz ekspercki sztab stylistek, projektantek wnętrz i architektek przychodzi z odsieczą!

Jak urządzić mieszkanie: BEZPŁATNE porady profesjonalistów

Chcąc oswoić temat aranżacji i wystroju wnętrz, wraz z Agata Meble wychodzimy na przeciw potrzebom osób, które chcą mieszkać ładnie i funkcjonalnie. W sobotę 17 października, od 12:00 do 15:00 w salonie Agata Meble w Warszawie, przy al. Krakowskiej 61 sztab zawodowych stylistek, projektantek i architektek wnętrz doradzać będzie każdej osobie, która zwróci się z zapytaniem o swoje wnętrze! Niebywała okazja, z której nie można nie skorzystać! Przygotujcie więc plany swoich mieszkań (wydrukowane lub odręczne), zdjęcia swoich wnętrz (na papierze, tablecie, w telefonie) czy nawet luźne pomysły na aranżację swojej przestrzeni i skorzystajcie z okazji KONSULTACJI wnętrzarskich marzeń z zawodowcami! Szukajcie nas w boksie oznakowanym plakatami Urzadzamy.pl na I piętrze salonu Agata Meble. Czekamy na Was!

Porady ekspertów Urzadzamy.pl
Autor: materiały prasowe

Dwie redakcje urządzają salon! Sprawdź efekty stylizacji! >>>

Konkurs fotograficzny dla Ciebie! >>>

Pokój dla nastolatki w stylizacji dwóch redakcji. Zobaczcie efekt! >>>