Wanna czy prysznic?

2017-10-19 16:05
Wielofunkcyjna łazienka z wanną i prysznicem
Autor: materiały prasowe Ferro Za drzwiami z przezroczystego szkła zamontowano zestaw natryskowy „Emo” z pięciofunkcyjną rączką natrysku. Do relaksu zachęca też wolnostojąca, otoczona roślinnością wanna. 

Błogi relaks w spokojnej wodzie jeziora czy szalona zabawa pod wodospadem. A może jedno i drugie – zastanawia się projektantka wnętrz Joanna Derecka. Wybór między wanną a prysznicem podyktowany jest często rozmiarem i układem łazienki, ale najistotniejszy wpływ mają preferencje osobiste.

- Jeśli nie dysponujemy wolnym rogiem, mamy za to duże okno albo same skosy, trudno będzie zmieścić kabinę. Wanna – odwrotnie – może stać pod skosem, pod oknem. A wolnostojąca – nawet na środku łazienki. O przewadze wanny świadczy też jej wielozadaniowość. Kąpiel pod prysznicem oszczędza za to czas i wodę – mówi Joanna Derecka z pracowni Enso. 

Więcej wskazówek, jak rozwiązac dylemat: wanna czy prysznic, znajdziesz w listopadowym numerze Dobrego Wnętrza!

Kup miesięcznik DOBRE WNĘTRZE w naszym sklepie>>>

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Przed Wami lipcowe wydanie M jak Mieszkanie . Zapraszamy gorąco do lektury, jednocześnie zdradzając 19 sposobów na uporanie się z upałem w domu.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - lipiec 2022