Spokojna SZARA ŁAZIENKA na poddaszu: ciekawe płytki na ścianie w domowym SPA

2014-01-21 12:07
nowoczesna szara łazienka
Autor: Michał Przeździk-Buczkowski Szarą łazienkę na poddaszu charakteryzują proste linie i spokojne barwy, które dodają jej elegancji. Duża łazienka jest wygodna i pełni rolę domowego SPA.

Szara łazienka zachwyca prostą i spokojną aranżacją. Łazienka na poddaszu jest duża i pełni rolę domowego SPA. Uwagę zwracają ciekawe szare płytki na ścianie i proste formy.

Dzięki nowej aranżacji poddasza udało się wygospodarować dwie przestronne sypialnie, pomieszczenie na pralnię, kącik biurowy i dużą, szarą łazienkę spełniającą funkcje domowego SPA. Prezentowana na zdjęciu łazienka na poddaszu stała się oczkiem w głowie gospodarzy.

Szara łazienka na poddaszu: prostota przede wszystkim

Szara łazienka na poddaszu zachwyca prostotą i elegancją. We wnętrzu nie znajdziemy niepotrzebnych urządzeń, czy dekoracji – te, które są, zostały dokładnie przemyślane i zaplanowane. W łazience na poddaszu dominuje szarość i biel. Ciekawym rozwiązaniem, które sprawia, że łazienka na poddaszu nie jest ciemna i przytłaczająca, to położenie na ścianach szarych płytek w jaśniejszym kolorze niż te na podłodze. Nudzie zapobiegają też graficzne dekory na ścianie.

WIĘCEJ: podoba Ci się szary kolor ścian - zobacz do czego pasuje >>>

Aranżacja szarej łazienki na poddaszu jest ciekawa i spójna, a wnętrze ożywiają kolorowe dodatki w odcieniach różu i niebieskiego. Duże lustra nad umywalkami dodatkowo odbijają światło i powiększają przestrzeń.

Szare płytki (dekor Refin Graffiti Urban, 30x60 cm; jasne: Refin Arketipo Cenere, 60x60 cm; ciemne: Refin Arketipo Grafite, 60x60 cm) ułożone są na podłodze symetrycznie i ta symetria jest kontynuowana w czterech kierunkach na wszystkie ściany, wannę (ciekawie „odcięta” podświetleniem) i półki nad umywalkami.

nowoczesna szara łazienka
Autor: Michał Przeździk-Buczkowski Nowoczesny styl łazienki podkreśla fantazyjny blat pod umywalkami, który płynnie przechodzi znad linii wanny. Nowoczesne oświetlenie i ciekawa armatura prezentuje się tutaj wyjątkowo spójnie.