Pomysł na KOBIECĄ ARANŻACJĘ łazienki. Ładna biała łazienka ZDJĘCIA

2013-06-17 17:01

Łazienka jest dość duża, więc właściwie można ją traktować jako pokój kąpielowy. Aranżacja łazienki utrzymana jest w spokojnych barwach, a pomysł na białą łazienkę jest ciekawy i kobiecy. Zobacz ZDJĘCIA ŁAZIENKI.

Aranżacja białej łazienki jest stylowa i kobieca. Szary kolor ścian i płytek na podłodze, tworzą spokojną i wyważoną całość z białymi meblami.

Aranżacja łazienki: kobieca biała łazienka

Łazienka jest duża, więc można było w niej ustawić sporo wygodnych mebli. Jako, że aranżacja łazienki przystosowana jest głównie dla kobiety, znajdują się w niej duże i designerskie lustra, które można dowolnie ustawić, aby wygodnie wykonać makijaż.

Połączenie w aranżacji łazienki dwóch barw – bieli i jasnej szarości, dało wrażenie delikatności i elegancji. Ciekawa szafka pod umywalkę ładnie się komponuje z białą toaletką. Komplet uzupełniają wysokie szafki na ręczniki i łazienkowe drobiazgi. Uwagę w aranżacji łazienki zwraca nietypowe oświetlenie, które wieczorem pomaga stworzyć we wnętrzu przytulny i romantyczny klimat.

Biała łazienka jest elegancka i kobieca, a spokojne połączenie barw i nowoczesny design stworzyło we wnętrzu przytulny klimat.