Nowoczesne rozwiązania w aranżacjach łazienek spotkać można w wielu budynkach użyteczności publicznej. Ich funkcjonalność, wygoda oraz design doskonale wpasowują się w innowacyjne projekty architektoniczne. I nie chodzi tu o wyposażenie małej łazienki, w której brakuje miejsca na bidet, lecz o luksusowe obiekty światowej rangi.  Co jest najistoniejsze w takiej łazience? Świeżość, czystość, niezawodność i elegancki design.

Wyposażenie łazienek wizytówką obiektów publicznych

Dbając o komfort użytkowników oraz stały rozwój technologiczny, coraz więcej obiektów, szczególnie luksusowych zakłada wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sanitarnych. Zarówno właściciele jak i architekci, inżynierowie oraz projektanci mają świadomość, że tańsze produkty, choć pozwolą zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych przy zakupie, nie zapewnią bezpieczeństwa, komfortu i długiego użytkowania. Warto więc zainwestować w wyposażenie najwyższej jakości, szczególnie tych miejsc, które przeznaczone są do częstego korzystania jak łazienki.To szczególnie istoyne w przypadku hoteli, klubów fitness czy restauracji, gdzie łazienka także określa standard miejsca, wpływa na subiektywne opinie klientów.

Czytaj więcej: Nowy standard w Twojej łazience

Nowoczesne rozwiązania – przykłady ze świata

Na komfort i wygodę gości szczególnie zwracają uwagę hotele najwyższej klasy. Przywiązują ogromną wagę do czystości, nowoczesności i niezawodnej technologii sanitarnej, gdyż najczęstszym kryterium w ocenie hotelu są łazienki: ich funkcjonalność, design, ale przede wszystkim czystość. To one stanowią ich wizytówkę i świadectwo najwyższego standardu. Toaleta myjąca Geberit AquaClean Mera doskonale wpisuje się w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Wyposażona jest bowiem w funkcje najwyższej jakości, m.in. mycie dwiema dyszami, regulacja natężenia i temperatury wody (z dokładnością do 0,5 stopnia Celsjusza) czy też system autoczyszczenia. Dodatkowo najnowsza toaleta Geberit wyposażona jest w technologię mycia WhirlSpray - wirujący strumień napowietrzonej wody, dzięki czemu myje dokładniej i bardziej efektywnie. Kolejnym udogodnieniem jest funkcja rozpoznawania użytkownika, która umożliwia uruchamianie natrysku dopiero wtedy, gdy usiądzie na toalecie. Dzięki temu natrysk nie uruchamia się przy przypadkowym naciśnięciu przycisku włączającego. Wśród obiektów, które postawiły na zaawansowaną technologię, najwyższą jakość, nowoczesny design, komfort oraz dyskrecję, znalazły się najbardziej luksusowe hotele: Grandhotel Les Trois Rois w Bazylei w Szwajcarii, Hotel Hilton Bruksela w Belgii, Hotel Ritz-Carlton w Berlinie oraz The Welleseley Hotel w Londynie, w którym sypiał Winston Churchill. Wszystkie wyposażyły swoje łazienki w technologię sanitarną Geberit AquaClean Mera zarówno w pokojach dla gości, jak i toaletach ogólnodostępnych.

Nowoczesne rozwiązania w Polsce

Nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć praktyczne przykłady najnowocześniejszych rozwiązań technologii sanitarnej w Polsce. Głęboczek Vine Resort & SPA to jeden z pierwszych obiektów w kraju, który postawił na najwyższy standard w aranżacjach łazienek. W trosce o komfort gości, w pokojach hotelowych zainstalowane zostały toalety myjące Geberit AquaClean Mera, zapewniające wygodę oraz dyskrecję użytkowników.

Więcej informacji o rozwiązaniach marki Geberit: www.geberit-aquaclean.pl