Nowoczesna łazienka w bieli i czerni. Plan eleganckiej łazienki

2012-12-06 13:27 Opracowanie: Redakcja|Piotr Baran

Nowoczesna łazienka utrzymana jest w odcieniach bieli i czerni. Plan łazienki zaskakuje swoją nowoczesnością, a kryształowy żyrandol doskonale komponuje się z surową całością.

Minimalistyczna aranżacja łazienki utrzymana w biało-czarnej kolorystyce, sprawia wrażenie dość surowej, ale eleganckiej. Kryształowy żyrandol udomawia nowoczesną łazienkę o świecących ścianach i jednocześnie nadaje jej pałacowego sznytu. Projekt łazienki zakłada, aby była funkcjonalna, ale także przyjemna dla oka.

Nowoczesna łazienka z pomysłem

Nowoczesna łazienka została dobrze zaplanowana. Część zabudowy wanny w jest lampą, część półką, a jeszcze inna część prześwitującą osłoną natrysku. Aranżacja łazienki została powiększona o lustrzane tafle. Pod dużym, dzielonym lustrem zostały ukryte półki na łazienkowe przybory. Lustrzane drzwiczki otwierają się pod naciskiem dłoni. Podłogę i obudowy mebli, które mogą się zmoczyć, wykonano z czarnych płyt gresowych. Dzięki temu nowoczesna łazienka nabiera klasy i elegancji. Czarne płytki doskonale komponują się kolorystycznie z białymi płytkami nad wanną i szarymi na przeciwległej ścianie.