Mała łazienka z Deante: konkurs na małe wnętrze marzeń

2015-09-07 12:46
Mała łazienka Deante
Autor: archiwum

Projekt małej łazienki to twardy orzech do zgryzienia. Rozplanowanie sprzętów, dobór oświetlenia, wybór kolorystyki i dodatków – to dopiero początek listy czynności związanych z urządzaniem małej łazienki. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na aranżację niewielkiego pokoju kąpielowego, firma Deante przygotowała konkurs „Zaplanuj małą łazienkę z Deante".

Metamorfoza małej łazienki to twardy orzech do zgryzienia. Aby stworzyć idealne wnętrze kąpielowe należy wcielić się w rolę projektanta, który sprawnie połączy walory estetyczne z funkcjonalnymi.

Projekt małej łazienki: od czego zacząć?

Projekt małej łazienka, wbrew pozorom nie jest sprawą prostą. Dlaczego dostarcza on nam tyle trudności? - Największym błędem jest brak planowania. Większość z nas „idzie na żywioł", podejmując decyzje w ostatniej chwili. Często robimy zakupy, korzystając z aktualnych promocji. Wybieramy produkty, nie myśląc o tym, czy zmieszczą się w łazience i czy będą pasować do innych sprzętów. Wiele osób upiera się przy tym, aby przenieść do swojej łazienki aranżację znalezioną w kolorowym magazynie. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, przez co finalnie nie spełnia naszych oczekiwań – mówi Joanna Sokołowska, projektantka współpracująca z firmą Deante.

Mała łazienka: zaplanuj swoje wnętrze marzeń

Właściciele małych łazienek o powierzchni do 7 mkw., mogą wziąć udział w najnowszym konkursie organizowanym przez markę Deante. Wystarczy wysłać zgłoszenie, zawierające zdjęcia swojej aktualnej łazienki oraz opis wnętrza marzeń wraz z odpowiedzią na pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać? Główną nagrodą jest profesjonalny projekt łazienki, przygotowany przez jedną z architektek wnętrz – Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak lub Danutę Fąk. Dodatkowo, zwycięzcy zostaną nagrodzeni produktami łazienkowymi Deante o wartości 3000 zł (I miejsce), 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce). Konkurs jest częścią projektu „Małe łazienki" od Deante. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października. Wszystkie informacje i regulamin są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.