Łazienka z marmurową ścianą

2010-09-29 2:00

Przekonamy was, że marmur pasuje do nowoczesnych wnętrz. W białej łazience marmurowe płytki na fragmentach ścian są jedyną ozdobą i wyglądają efektownie.

Do jakich łazienek pasuje marmur?

Marmur kojarzy się nam raczej z klasycznymi, trochę staroświeckimi wnętrzami. Pasuje do pałacowych pomieszczeń, eleganckich i stylowych. W tej łazience został znakomicie wykorzystany. Okazuje się, że doskonale współgra z nowoczesnymi wnętrzami. Dobrze podkreśla nowoczesne, geometryczne kształy ceramiki łazienkowej.

Marmurowa okładzina w łazience

Na pierwszy rzut oka marmur Deep Purple przypomina abstrakcyjny malunek albo przekrój pnia egzotycznego drewna. Z racji ceny i dużej dekoracyjności pojawił się tylko na fragmentach ścian. To jedyna kolorowa rzecz w białej łazience. Wnęka służy jako półka na podręczne akcesoria.

Jeśli wybraliśmy ceramikę łazienkową podporządkowaną kątom prostym, konsekwentnie dobierzmy do niej kanciastą armaturę. Kształty się wtedy nie „pokłócą“.

Marmur w łazience
Autor: Michał Przeździk

Przedpokój z fototapetą

W przedpokoju prowadzącym do łazienki duże wrażenie robi fototapeta: przestrzenna, z perspektywą  wizualnie powiększa pomieszczenie. Tu widok z lotu ptaka na Kraków jest zwielokrotniony przez lustro, co tworzy zabawną grę między rzeczywistością a ułudą. Wyposażenie przedpokoju: drzwi, Pracownia Stolarska „Kraft“, na zamówienie, lampy Mini Funnel, Vibia, zdjęcie, Paweł Krzan

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Uroki grudnia chłoniemy wszystkimi zmysłami. Wzrokiem, smakiem, dotykiem… Wyraz temu dajemy w aktualnym numerze „M jak Mieszkanie”.

Kup dostęp od 1 zł
Mjakmieszkanie grudzień