Gdy kolory nie konkurują ze sobą, mamy szansę na projekty łazienek harmonijne i spójne. Aranżacja łazienki jest dość oszczędna. Białe meble łazienkowe, aramtura i białe ściany są ładnym tłem dla szklanej mozaiki. Dzięki temu łazienka nabiera elegancji i wydaje się być przestronna. Projekt łazienki wykonała Marta Kramkowska (jej autorstwa jest też projekt mebli łazienkowych wykonanych na zamówienie).

Klasyczna aranżacja łazienki

Mozaika wraca do łask, małe płytki są znakomitym elementem urozmaicającym wystrój łazienki. Małe okno ujęto w ramę ze złocistej mozaiki, która podobnie jak frezowane lustra na drzwiach szafki, nie tylko zdobi wnętrze łazienki, ale i optycznie powiększa nieduże pomieszczenie. Aranżacja łazienki nabiera relaksującego charakteru, przez podświetlnie dolnej krawędzi wanny, miło jest w takim wnętrzu brać aromatyczną kąpiel. Zamykane szafki łazienkowe pomagają utzrymać porządek, wszystko jest schowane.

Projekt łazienki: wyposażenie

W projekcie łazienki wykorzystano: meble łazienkowa wykonane na zamówienie, wanna Cersanit, płytki łazienkowe Monochrom - Strefa Wnętrza, mozaika - mozaika-sklep.home.pl, umywalka Fontana - Roca, baterie łazienkowe - Kludi.