Projekt łazienki. Duża i wygodna łazienka: ZDJĘCIA

Projekt łazienki dla rodziny. Łazienka jest wygodna i wszyscy domownicy chętnie z niej korzystają. Galeria: łazienka zdjęcia i pomysły na aranżację. Zobacz projekt łazienki, który spełnia wymagania rodzinne. Łazienka oprócz tego, że funkcjonalna, jest też elegancka [zdjęcia łazienki].

Rodzinna łazienka. Zdjęcia łazienki
Rodzinna łazienka. Zdjęcia łazienki
Rodzinna łazienka. Zdjęcia łazienki
Rodzinna łazienka. Zdjęcia łazienki

Przestronna łazienka dla rodziny

Rodzinna łazienka to był najważniejszy element nowego mieszkania dla czteroosobowej rodziny. Dlatego projekt łazienki został dobrze przemyślany. Najważniejsza w łazience jest duża wanna. Dla dzieci staje się ona istnym centrum rozrywkowym. Dla rodziców ważniejsza zapewne jest kabina prysznicowa. Nie wyobrażali sobie łazienki bez takowej kabiny. Jednak i tu pomyślano o dzieciach. Obszerna kabina prysznicowa zamiast stopnia przy wejściu ma łagodną "falę". Dzięki temu łazienka jest bezpieczna.

Projekt łazienki. Ogrzewana łazienka

Każdy fragment łazienki świadczy o tym, że jest to dom zamieszkiwany przez rodzinę. Projekt łazienki uwzględnił również ogrzewanie wysokiej klasy. Łazienka ogrzewana jest od strony podłogi, ale również spod dużego lustra, które zajmuje całą szerokość ściany łazienki nad umywalką, co widać na zdjęciach łazienki zamieszczonych w galerii. Takie rozwiązanie sprawia, że lustro w łazience nigdy nie jest zaparowane.

Rodzinna łazienka to pojemna łazienka

Gdy z łazienki korzysta cała rodzina, ważne jest aby była ona bardzo przestrona i pojemna. Dlatego przedstawiona łazienka ma szafki z szufladami mieszczącymi ręczniki i kosmetyki. Wszystko co niezbędne w łazience zostało schowane. Ściany łazienki to duże prostokątne płytki ceramiczne w dwóch kolorach. Na podłodze z kolei leżą kwadratowe płytki o wymiarach 60x60 cm. Wszystkie pochodzą z tej samej serii - są przecierane, z metalicznym połyskiem. Dzięki temu łazienka jest nie tylko funkcjonalna, ale i ładna.

Projekt łazienki. Nastrojowe oświetlenie

Zdjęcia łazienki pokazują, jak sprytnie zaprojektowano oświetlenie. Oświetlenie łazienki zamontowano w suficie, we wnęce, nad lustrem oraz w szczelinie między ścianą a sufitem. Można korzystać z niego w dowolnej konfiguracji, łatwo zmieniając wystrój łazienki. Dzięki temu łazienka robi wrażenie bardziej przestrzennej. Jednak to nie wszystko. Właściciele są fanami dobrej muzyki, dlatego w suficie łazienki zamontowano głośniki. Zapewniają, że jakość dźwięku jest doskonała!

Projekt łazienki: gdzie kupić meble i dodatki

Projekt łazienki brał pod uwagę dobre materiały wykończeniowe i nowoczesne wyposażenie łazienki. Efektownie wyglądają wielkoformatowe płytki ceramiczne. Płytki, które widać na zdjęciach łazienki to Tau Ceramica Beige and Brown, płytki metalizowane do kupienia na stronie Insido.pl. Same meble łazienkowe wykonane zostały na zamówienie, przez Stacha Mireckiego. Wyposażenie łazienki: umywalka Duravit, wylewka Hansgrohe, kaloryfer, brodzik - płytki Tau Ceramica Courten Brown, deszczownica i panel prysznicowy Hansgrohe - Hydrosfera.

W

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Źródło: M jak mieszkanie

POLECANE ARTYKUŁY