W nowoczesnej łazience nie ma tradycyjnych okładzin, takich jak płytki. Duże lustro na całą szerokość ściany podwaja wnętrze i powiększa optycznie wnętrze łazienki. Lustro przykryło przewody kominowe, a wolne wnęki za nim zmieniono na szafki i półki, które kryją łazienkowe akcesoria i kosmetyki. Dzięki temu nowoczesna łazienka uzyskała uporządkowany, geometryczny wygląd. Okno dodatkowo doświetla wnętrze łazienki i poprawia wentylację wilgotnego miejsca.

Nowoczesna łazienka: biały kolor nadaje charakter

Biały kolor, prosta zabudowa wykoanan na wymiar decydują o tym, że łazienka jest nowoczesna. Nawet posadzka jest biała. Podłoga wylana została z żywicy epoksydowej, a mokrą strefę chroni szkło. Wszystkie materiały wykończeniowe w nowoczesnej łazience – lakierowany MDF, lacobel, farby wodoodporne, czy wylewka epoksydowa – łączy wspólny mianownik w postaci białej barwy. Biała łazienka wbrew pozorom jest łatwa do utrzymania w czystości. Aby jedank przełamać monochromatyczny kolor i dość chłody wystrój, wprowadzono kolorowe dodatki - postawiono na odcień intensywnej zieleni.

Jasnozielony puf nadaje białej aranżacji łazienki wyrazistości, a wyposażenie go w ślizgacze pozwala na łatwe wysunięcie i wygodne zrobienie choćby makijażu. Zielone dodatki dekoracyjne utrzymane są w tym samym kolorze, a przez to łazienka wygląda nowocześnie i spójnie.

Wyposażenie białej łazienki: zielony zegar – BoConcept; ręczniki – TK Maxx; umywalka i bateria – Salony Hoff Kraków.