Właścicielka prezentowanej łazienki jest psychologiem, teraz zajmuje się również projektowaniem wnętrz. W kolorowym mieszkaniu łazienka jest jedynym wnętrzem, w którym utrzymana jest dyscyplina kolorystyczna. Aranżacja łazienki jest dość oryginalna głównie ze względu na kształt pomieszczenia - znajduje się w niej półokrągła ściana. Kolorystyka łazienki to biel połączona z zielonymi wstawkami. Oto ciekawy projekt łazienki z owalną wanną.

Aranżacja łazienki: zaokrąglone ściany w łazience

Najciekawszym elementem w aranżacji łazienki, jednocześnie nadającym jej niecodzienny wygląd jest zaokrąglona ściana. Właścicielka sprytnie wykorzystała ten fakt podczas projektowania wnętrza łazienki, wstawiając asymetryczną wannę okrągłym bokiem w stronę tej właśnie ściany. Lustro i umywalka zostały umieszczone we wnęce, w której kiedyś znajdowały się drzwi wejściowe do łazienki. Zamiast szafki pod umywalką został zaprojektowany blat wykończony zieloną mozaiką, a pod nim dwie szuflady zrobione na wymiar, specjalnie do tej wnęki. Dobrym pomysłem w aranżacji łazienki są też wnęki w ścianie pomiędzy wanną i pralką. Jest miejsce na potrzebne w łazience kosmetyki, a ściana nie jest monolitem.
Do wykończenia łazienki właścicielka – projektantka wykorzystała kilka rodzajów płytek, różnej wielkości białą i zieloną mozaikę. Aranżacja łazienki ma dość dekoracyjne ściany. Na ścianach pomalowanych na zielono wiszą grafiki z motywami z „Gwiezdnych wojen” – ulubionej sagi filmowej właściciela.