Kobieca łazienka retro. Ładna aranżacja łazienki: zdjęcia

Łazienka retro może być ładna i kobieca. Aranżacja łazienki w stylu retro wymaga dobrego pomysłu i ciekawego zestawienia mebli i dodatków. Zobacz inspiracje!

łazienka retro
łazienka retro
łazienka retro
retro łazienka
łazienka retro

Aranżacja łazienki w stylu retro nie zawsze jest kosztowna, gdyż styl retro pozwala na wykorzystanie starych przedmiotów. Wskazane jest zestawienie nowoczesnych wnętrz z dodatkami w starym stylu.

Łazienka retro: drugie życie staroci

Łazienka retro ładnie będzie wyglądać ze starymi – bądź stylizowanymi na stare – meblami i ciekawymi dodatkami. Retro w łazience są ramy luster, szafka pod umywalkę, armatura łazienkowa, ale także ceramika łazienkowa. Często spotykane w tym stylu są łazienki, w których wanny mają charakterystyczne nóżki z początku wieku. Korzystnie będzie także wyglądała staromodna podłoga w charakterystyczną biało-czarną pepitkę.

Aranżacja łazienki:drewno, biel i tkanina

Aranżacja łazienki w stylu retro dobrze będzie wyglądać w towarzystwie białych, drewnianych mebli – szafki pod umywalkę, odkrytych półek i koniecznie krzesła lub fotela. W łazience retro pojawiają się również tkaniny – jako materiałowe zasłonki łazienkowych szafek i półek bądź ozdobne tkaniny w oknie. Towarzystwo starych mis i emaliowanych dzbanków doda łazience retro starodawnego charakteru.

W naszej galerii znajdziesz ładne inspiracje na łazienkę retro!

Ocena: 0
Tekst: Redakcja Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY