Aranżacja łazienki z tapetą w kratkę

 Tapeta w łazience

Tapeta w kratkę zastosowana do dekoracji ścian w łazience tworzy elegancki wystrój wnętrza. Zdjęcie na wyłącznośc dla serwisu urzadzamy.pl

Fot. Michał Przeździk-Buczkowski

Aranżacja łazienki miała być w stonowanych kolorach, by optycznie powiększyć wnętrze. Tapeta w kartkę kupiona w Leroy Merlin sprawia, że wystrój łazienki nabiera charakteru. Ciekawy i łatwy do wykonania pomysł na dekorację ścian łazienki.

Aranżacja łazienki stonowana, ale nie nudna. Urządzając łazienkę zastosowano rozwiązania optycznie powiększające przestrzeń wnętrza. Ściany i podłogę łazienki wyłożono białymi błyszczącymi płytkami. Prezentowana łazienka jest niewielka, ale miejsca wystarcza, by korzystały z niej dwie osoby. Pani domu chwali sobie zamontowanie na wannie parawanu. To funkcjonalne rozwiązanie do małej łazienki - można brać szybki prysznic bez martwienia się o zachlapanie łazienki.

Tapeta w kratkę: dekoracja ścian łazienki

Wystrój łazienki nabiera klimatu przez dekoracyjną ścianę w kratkę. W aranżacji łazienki miała panować stonowana kolorystyka. Tapeta w kratkę kupiona w Leroy Merlin nadaje pomieszczeniu charakter. W przyszłości, gdy tapeta znudzi się domownikom, łatwo będzie ją zmienić na inny wzór. Taka dekoracja ścian jest efektowna i prosta do wykonanania w każdym wnętrzu. Pozostałe elementy wyposażenia w łazience, m.in. ładne białe ościeżnice drzwi, czy ramy lustra podkreślają elegancki wzór tapety.

 Łazienka zdjęcia
Ocena: 5
Projekt wnętrza: Szymon Zgorzelski, ideArchitektura.pl Zdjęcia: Michał Przeździk-Buczkowski

POLECANE ARTYKUŁY