Czarno-biała łazienka z nutą czerwieni to dobra inspiracja dla osób lubiących wnętrza nowoczesne. Właściciele zdecydowali się na wnętrze łazienki w kontrastowych kolorach. Ściany łazienki pokrywa szachownica szklanej mozaiki, a miska WC (podwieszany sedes) ma intensywny czerwony kolor, który został powtórzony w dodatkach do łazienki. Aranżacja łazienki jest czysta, nowoczesna i uporządkowana.

Pomysłowa aranżacja łazienki

Aranżacja łazienki ma kilka ciekawych pomysłów, wartych podpatrzenia. Na pierwszy plan wysuwa się czerwony podwieszany sedes. Taka kolorowa ceramika łazienkowa określa styl wnętrza. W kabinie prysznicowej zostosowano fototapetę. Jest to fotografia wydrukowana na szkle, która oszukuje oko rozległością nadmorskiego krajobrazu i sprawia, że aranżacja łazienki nabiera głębi.

Czarno-biała łazienka: wyposażenie i ceramika łazienkowa

Aranżacja łazienki jest w dwóch podstawowych kolorach, tworzących tło dla czerwonych dodatków. Na ścianach łazienki znalazła się mozaika szklana MC Black & White, a na podłodze płytki Bianconero marki Villeroy & Boch. Pozostałe wyposażenie łazienki to: umywalka Milky Scarabeo - Art Design; bateria umywalkowa Talis - Hansgrohe; szafka łazienkowa - meblokomp.pl; sedes podwieszany Race - GSG. Projekta wnętrza łazienka: Bożena Maciejewska z pracowni projektowej The Vibe.