Aranżacja łazienki: styl nowoczesny w czystej postaci!

Aranżacja łazienki dla pary to przykład idealnie wykorzystaj przestrzeni. Styl nowoczesny w łazience podkreślają duże, gładkie i jednobarwne powierzchnie przełamane jedynie lustrami i geometrycznymi w formie, chromowanymi bateriami.

Aranżacja łązienki w stylu nowoczesnym
Nowoczesna łazienka dla dwojga i dodatki
Projekt łązienki dla pary

Aranżacja łazienki w luksusowo zaprojektowanym mieszkaniu w Warszawie, to przykład stylu nowoczesnego w najczystszej postaci. Beżowo-brązowa (przypominająca wenge) kolorystyka jest wyjątkowo elegancka. Wieczorem sprzyja relaksowi i odprężeniu, rano łagodnie budzi i nastraja do długiego, pełnego wyzwań dnia. Poza łagodną kolorystyką uwagę w aranżacji nowoczesnej łazienki zwraca przestrzeń.

Nowoczesna łazienka: dbałość o szczegóły w projekcie

Nowoczesna łazienka w łagodnych odcieniach beżu i brązu, prosta i elegancka, opierająca się na dużych, gładkich płaszczyznach była dokładnie przemyślana, od fazy projektu łazienki do końca realizacji. Brązowe płytki przypominające swoim odcieniem drewno wenge nadają aranżacji łazienki głębi, natomiast wielkoformatowe płytki beżowe sprawiają, że przestrzeń wydaje się jaśniejsza, większa i uporządkowana. W aranżacji łazienki w stylu nowoczesnym nie znajdziemy zbędnych detali, wszystko drobiazgi i kosmetyki mają swoje miejsce w pojemnej szafce pod umywalkami. Jednak największym majstersztykiem w tej aranżacji łazienki jest pomysł na montaż podtynkowej baterii wannowej. Ze strefy wejściowej widoczny jest tylko mieszacz, słuchawka z prysznicem została zawieszona za załamaniem ściany, tak że widoczna jest jedynie z wanny.

 Aranżacja łązienki w stylu nowoczesnym

Fot. Yassen Hristov

Aranżacja łazienki dla pary

Aranżacja łazienki  w stylu nowoczesnym dla pary kieruje się szczególnymi prawami. I ta została zaprojektowana tak, że mogą z niej swobodnie korzystać dwie osoby w tym samym czasie. Dwie umywalki, wanna, prysznic oraz toaleta i bidet zapewniają bezkolizyjną swobodę korzystania. Na tym właśnie polega dobry projekt łazienki. Łazienka jest szczególnym miejscem, w którym powinno być nie tylko ładnie ale także, a może przede wszystkim wygodnie. Przestrzeń w aranżacji łazienki jest atutem, którego nie wolno zmarnować, wręcz trzeba podkreślać na każdym kroku.

Ocena: 0
Tekst: Monika Czerwińska-Konarska Źródło: Dobre Wnętrze 03/2015 Zdjęcia: Yassen Hristov

POLECANE ARTYKUŁY