Kobieca aranżacja łazienki: CEGŁA NA ŚCIANIE w łazience

2013-09-30 14:43 Grażyna Bieganik

W aranżacji łazienki znudziły Ci się tradycyjne płytki? Zobacz jak wygląda łazienka z cegłą na ścianie i parkietem przemysłowym. Jest stylowa, kobieca i zarazem nowoczesna.

Charakterystycznym elementem w aranżacji łazienki, który tworzy jej klimat, są ułożone na ścianach zamiast glazury płytki z ręcznie formowanej cegły, pomalowane białą farbą. Taka imitacja cegły na ścianie stworzyła w aranżacji łazienki wyjątkowy klimat. Okładzinę tę, produkowaną przez belgijską spółkę Vandersanden. Wyłożona cegłami ściana świetnie wygląda w zestawieniu z nowoczesną, prostą ceramiką łazienkową, nowoczesnymi lakierowanymi meblami i stalowymi elementami. Okładzina ścienna w aranżacji łazieki wprowadza nutę nonszalancji, nawiązującą do stylu loftów. Kolejnym zabiegiem dodającym stylistycznej spójności, a jednocześnie powiększającym optycznie łazienkę, było ułożenie na podłodze parkietu przemysłowego z teku.

Aranżacja łazienki: zakręcony żyrandol w łazience

Efektowna lampa w „kosmicznym” stylu wybrana została z oferty włoskiej firmy Esedra, od kilku lat obecnej na polskim rynku oświetleniowym. Do stylu łazienki pasują czerwone dodatki. pamiętano o nowoczesnym równouprawnieniu tworzyw: drewno, szkło, stal i plastki są siebie warte i doskonale się uzupełniają.

Aranżacja łazienki dzięki cegle na ścianie stałą sie przytulna i ciepła, a jednocześnie zachowąła romatyczną nutę.

Zobacz całe mieszkanie, które urządzono niezwykle funkcjonalnie i efektownie - Miejsce na wszystko