DEKORATORNIA: 10 x nowoczesna łazienka. Inspiracje jak ją urządzić

2013-11-14 13:42

W programie Dekoratornia nowoczesna łazienka pojawia się dość często. Duże tafle lustra podwajają małe wnętrza, a ciekawe płytki na ścianie tworzą nowoczesny design. Dekoratornia urządzając łazienki stawia na minimalizm i dobre zestawienia kolorów i wzorów w aranżacji.

Nowoczesna łazienka w programie Dekoratornia sprawia wrażenie lekkiej i stylowej. Zdarzają się połączenia mocnych i ciemnych kolorów, zazwyczaj są one jednak w obszernych łazienkach. Specjaliści  Dekoratorni pamiętają o wnętrzarskich trikach, które pomagają powiększyć optycznie małe wnętrza – stąd na przykład duże tafle luster podwajające małe łazienki.

O klimacie nowoczesnej łazienki w programie Dekoratornia decydują płytki ścienne i podłogowe o nowoczesnym designie, które intrygująco odbijają światło i nadają całemu wnętrzu blasku.

Dekoratornia: nowoczesne połączenia w łazience

Proste linie mebli i ceramiki łazienkowej doskonale wpisują się w nowoczesny styl wnętrza. Wszystkie elementy wystroju łazienki sprawiają wrażenie lekkich i nie przytłaczają łazienki.

Coraz chętniej architekci Dekoratorni stosują w aranżacji łazienki kolorowe umywalki czy bidety, nawiązujące do mocnych kolorów ścian i podłogi. Klimat buduje także oświetlenie: techniczne reflektory, kinkiety przy lustrze czy halogeny sufitowe.

Chcesz odmienić swoją łazienkę i nadać jej nowoczesnego stylu? ZGŁOŚ SIĘ do programu DEKORATORNIA!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE