DEKORATORNIA: 10 x nowoczesna łazienka. Inspiracje jak ją urządzić

2013-11-14 13:42

W programie Dekoratornia nowoczesna łazienka pojawia się dość często. Duże tafle lustra podwajają małe wnętrza, a ciekawe płytki na ścianie tworzą nowoczesny design. Dekoratornia urządzając łazienki stawia na minimalizm i dobre zestawienia kolorów i wzorów w aranżacji.

Nowoczesna łazienka w programie Dekoratornia sprawia wrażenie lekkiej i stylowej. Zdarzają się połączenia mocnych i ciemnych kolorów, zazwyczaj są one jednak w obszernych łazienkach. Specjaliści  Dekoratorni pamiętają o wnętrzarskich trikach, które pomagają powiększyć optycznie małe wnętrza – stąd na przykład duże tafle luster podwajające małe łazienki.

O klimacie nowoczesnej łazienki w programie Dekoratornia decydują płytki ścienne i podłogowe o nowoczesnym designie, które intrygująco odbijają światło i nadają całemu wnętrzu blasku.

Dekoratornia: nowoczesne połączenia w łazience

Proste linie mebli i ceramiki łazienkowej doskonale wpisują się w nowoczesny styl wnętrza. Wszystkie elementy wystroju łazienki sprawiają wrażenie lekkich i nie przytłaczają łazienki.

Coraz chętniej architekci Dekoratorni stosują w aranżacji łazienki kolorowe umywalki czy bidety, nawiązujące do mocnych kolorów ścian i podłogi. Klimat buduje także oświetlenie: techniczne reflektory, kinkiety przy lustrze czy halogeny sufitowe.

Chcesz odmienić swoją łazienkę i nadać jej nowoczesnego stylu? ZGŁOŚ SIĘ do programu DEKORATORNIA!