Wielkanoc w stylu angielskim. Elegancka kuchnia i jadalnia

2024-03-28 11:31

Aranżacja kuchni w angielskim stylu jest jasna i przytulna. Mała kuchnia na poddaszu łączy się z jadalnią. Pieczołowicie dobrane detale nadały aranżacji kuchni ciekawego charakteru.

Aranżacja kuchni urządzonej w stylu angielskim jest półotwarta, widzi się z reprezentacyjną jadalnią. Salon znajduje się w odległej części mieszkania, więc życie towarzyskie kwitnie właśnie w kuchni. Ściany małej kuchni zdobią linoryty, które właścicielka wykonała samodzielnie.

Aranżacja kuchni pod skosami

Mała kuchnia znajduje się na poddaszu i ma skosy, w których przestrzeń rozplanowano tak, aby była wygodna i funkcjonalna. Nowoczesne sprzęty zostały wkomponowane w stylową aranżację kuchni, a szare marmurowe blaty dobrze kontrastują z jasną kolorystyką kuchni. W świetle padającym z okien w poddaszu dobrze widać szorstką fakturę belek. Aranżacja kuchni z białymi drewnianymi meblami, ładnie prezentuje się na tle jasno-żółtych ścian. Kolor ścian i sufitu z belek dobrze przełamuje biel mebli kuchennych w angielskim stylu.

Mała kuchnia z jadalnią

Nieduża jadalnia z etażerką usytuowana jest w małej kuchni tuż przy spiżarni, do której wiodą niebieskie drzwi - będące ciekawym akcentem kolorystycznym w aranżacji kuchni. Nad etażerką z kolekcją szkła wisi talerz przywieziony z Anglii. Żyrandol - świecznik w kwiatowe zdobienia dobrze pasuje do oświetlenia w reszcie mieszkania – oryginalnych lamp, które wyglądają jak kwiaty. Aranżacja kuchni jest jasna i przytulna, a jej styl dobrze komponuje się z wystrojem panującym w całym mieszkaniu.