Świetny pomysł na aranżację kuchni: las zamiast płytek. Przytulna kuchnia w drewnie

2013-10-11 10:12

W aranżacji kuchni zachwyca widok na las, który zastąpił standardowe płytki nad blatem. Przytulną aranżację kuchni w drewnie ożywiają czerwone akcenty, a częściowe otwarcie kuchni na jadalnię dodatkowo powiększyło wnętrze.

Aranżacja kuchni od początku przewidziana była dla dużej rodziny. Liczba domowników zdecydowała o zakupie kuchenki z sześcioma palnikami i dużej lodówki.

Aranżacja kuchni z widokiem na las

W aranżacji kuchni zrezygnowano z płytek. Zamiast nich są... okna! Widok na las jest doskonałą, całoroczną dekoracją nad blatem, która w dodatku sama zmienia się w zgodzie z rytmem natury. Zabudowę kuchenną wykonano na zamówienie. Jej fronty w ciepłym kolorze drewna ciekawie korespondują z płytkami na podłodze i czerwonymi, nowoczesnymi górnymi szafkami.

Kuchnia jest częściowo otwarta na jadalnię, dzięki czemu aranżacja kuchni wydaje się jeszcze bardziej przestrzenna. Właściciele postawili też na praktyczne rozwiązania w kuchni. Przykład – dwustronna szafka ze szklanymi mlecznymi frontami. Przechowywane w niej naczynia stołowe trafiają tam od strony kuchni (szafka jest umieszczona tuż nad zmywarką) i mogą być wyjmowane także od strony jadalni.

Aranżacja kuchni jest ciepła i rodzinna, a widok na las to doskonały pomysł do kuchni w domu.