Świąteczna zabawa. Znajdź 7 zagrożeń w czasie krótszym niż 45 sekund. Niewielu dało radę

2023-12-15 21:18

Sprawdź swoją spostrzegawczość w naszej kuchennej łamigłówce. Znajdź 7 zagrożeń, które czekają na ciebie w kuchni, nie tylko podczas świątecznych przygotowań. Najbardziej spostrzegawcze osoby rozwiązały łamigłówkę w 45 sekund! Jedna osoba na cztery poddaje się po zauważeniu zaledwie sześciu. Cały obrazek i rozwiązanie znajdziesz w galerii. Powodzenia!

Kuchenna łamigłówka
Autor: theknowledgeacademy.com Znajdź 7 zagrożeń w czasie krótszym niż 45 sekund.

Święta Bożego Narodzenia tuż za rogiem, stres związany z przygotowaniami i pośpiechem może zwiększać ryzyko obrażeń, szczególnie w najbardziej niebezpiecznym pomieszczeniu w domu – w kuchni.

Aby podkreślić, jak łatwo można przeoczyć niebezpieczeństwa w kuchni – szczególnie w przypadku tak zwanego „najbardziej stresującego posiłku roku” – eksperci z The Knowledge Academy,  ułożyli trudną łamigłówkę, która wymaga odnalezienia siedmiu zagrożeń, które czyhają na nas w kuchni.

Według twórców zidentyfikowanie wszystkich siedmiu zagrożeń w kuchni, które mogły zakończyć się katastrofalnymi świętami Bożego Narodzenia, zajmuje średnio 45 sekund, a co czwarta osoba przyznała się do porażki, dostrzegając zaledwie sześć.

Czy uda Ci się pokonać średnią 45 sekund? Nie martw się, jeśli nie udało Ci się złapać ich wszystkich, wejdź do naszej galerii, aby zobaczyć rozwiązanie i pamiętaj, aby unikać typowych błędów kuchennych, by zminimalizować ryzyko obrażeń w te Święta Bożego Narodzenia!

Łamigłówka została stworzona przez The Knowledge Academy, aby zwiększyć świadomość na temat bezpieczeństwa podczas świąt Bożego Narodzenia. Niech nic nie zakłóci wam tego radosnego czasu. Powodzenia!

Otwarta kuchnia – na co zwrócić uwagę podczas projektowania? Webinar: Jak zaplanować niedużą kuchnię.