Piekarnik Franke myMenu został laureatem konkursu TOP DESIGN award 2015. Urządzenie zostało wyróżnione za doskonałą estetykę, wyjątkowy design oraz nowoczesne technologie.

Franke myMenu: rewolucja w korzystaniu z piekarnika

Piekarnik Franke myMenu umożliwia pieczenie na 4 poziomach jednocześnie, a także daje możliwość zdalnego sterowania za pośrednictwem tabletu lub smartfonu. Darmowa aplikacja dostępna jest na systemy operacyjne Android, iOS i Windows Phone. Aplikacja posiada w swej ofercie bogatą listę przepisów, z której można wybierać indywidualne dania lub kompletne czterodaniowe zestawy. Służy ona również jako interfejs do zdalnego sterowania piekarnikiem, umożliwiając użytkownikowi obsługę piekarnika z dowolnego miejsca.

Systemy kuchenne Franke, czyli jakość na najwyższym poziomie

Zwycięstwo w konkursie jest potwierdzeniem, że piekarnik Franke myMenu stanowi idealne połączenie najwyższej jakości wzorniczej, ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania. Kluczem do sukcesu okazało się zastosowanie zaawansowanej technologii, która stanowi prawdziwą rewolucję w korzystaniu z piekarników. Systemy kuchenne Franke, które charakteryzuje przemyślane wzornictwo oraz innowacje technologiczne sprawiają, że przestrzeń kuchenna nie tylko zyskuje nowy wymiar, ale ułatwia także codzienne przygotowywanie posiłków i podnosi ich jakość.

TOP DESIGN award

Konkurs TOP DESIGN award ma na celu promowanie wyjątkowego wzornictwa, na najwyższym, światowym poziomie. Najlepsze produkty wybiera jury złożone z najlepszych specjalistów w dziedzinie designu. Piekarnik Franke myMenu otrzymał tytuł TOP DESIGN award 2015 w kategorii Kuchnie.