Skromna aranżacja kuchni ze szkłem na ścianie: zdjęcia kuchni

2014-04-30 17:38

Aranżacja kuchni jest dość skromna, bo ograniczona małym metrażem. Elementem dekoracyjnym jest szkło na ścianie nad blatem ze zdjęciem. Białe meble kuchenne porządkują wystrój kuchni i wydobywają elegancję czarnych sprzętów AGD. Obejrzyj zdjęcia kuchni z prawdziwego mieszkania.

Prezentowane zdjęcia kuchni pochodzą z prawdziwego mieszkania. Aranżacja kuchni jest nowoczesna i skromna. Ograniczeniem był dość mały metraż wnętrza. Przykładowo powierzchnia kuchni nie pozwoliła na umieszczenie tam większego stołu, dlatego właściciele zdecydowali się na malutki szklany stolik, który można złożyć. Fronty minimalistycznej zabudowy kuchennej w kolorze białym pozbawione są uchwytów, to podkreśla efekt uporządkowania w aranżacji kuchni. Białe tło mebli kuchennych i ścian wydobywa elegancję czarnych sprzętów AGD marki Gorenje projektu Ora Ïto.

Szkło nad blatem w kuchni

Aranżacja kuchni mimo że dość ascetyczna, nie jest nudna. Uroku dodaje jej ciekawe wykończona ściana nad blatem - zastosowano tu szkło, pod którym znajduje się kolorowy wydruk zdjęcia (zieleń w skali makro). Zdjęcie wykonane przez właścicieli zostało wydrukowane na przezroczystej samoprzylepnej folii i naklejone pod szybą. Tafla szkła w kuchni jest podświetlana, dając delikatne, nastrojowe światło. W aranżacji kuchni wyróżnia się też ciekawe oświetlenie - wisi tu lampa górnicza wzbogacona o jaskrawozielony kabel. 

 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

W czerwcowym numerze M jak Mieszkanie otwieramy sezon balkonowy. Urządzamy oazę za oknem – klimatyczną, wygodną, zapewniającą relaks.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Czerwiec 2022