Przyjazna aranżacja kuchni. Kuchnia w stylu rustykalnym

2012-07-25 19:15

Kuchnia rustykalna jest przyjazna i utrzymana w ciepłych kolorach. Pełno tu światła i dekoracji z duszą. Wystrój kuchni w stylu rustykalnym to zasługa właścicieli. Sami opracowali projekt kuchni i ją urządzili. Kuchnia rustykalna: zdjęcia.

Spis treści

  1. Aranżacja kuchni: rustykalny wystrój
  2. Aranżacja kuchni: kwiaty i dekoracje
  3. Aranżacja kuchni: kącik jadalniany

Kuchnia rustykalnajest przyjazna. Projekt kuchni zakładał wykonanie aranżacji z wykorzystaniem naturalnych materiałów, w stonowanej kolorystyce. Dzięki temu aranżacja kuchni jest niepowtarzalna i klimatyczna, pełno w niej światła oraz mebli i dodatków z duszą. Duże okna w kuchni bez linii podziałów to pomysł pani domu. Dzięki temu ogród i las za nimi stały się integralną częścią wnętrza. Żywym obrazem zmieniającym się wraz z porami roku.

Aranżacja kuchni: rustykalny wystrój

Aranżacja kuchni w stylu rustykalnym została dopracowana w każdym szczególe. Efektownie wyglądają belki zdobiące wnętrze kuchni, które były specjalnie postarzane. Gruby sosnowy blat i fronty szafek kuchennych, także  noszące ślad czasu, zostały dodatkowo pobielone. Dzięki temu aranżacja kuchni jest niepowtarzalna. Kuchenne szafki zaprojektowała właścicielka. Zamiast kupić gotowe, kazała je po prostu wymurować. Zostały obłożone, podobnie jak ściana przy stole, płytkami z trawertynu, które idealnie się zgrały z posadzką z tego samego materiału. AGD w kuchni jest nowoczesne. Ze stylizowanym na retro aranżacja kuchni stała by się zbyt ciężka i zbyt dosłowna.

Aranżacja kuchni: kwiaty i dekoracje

Kwiaty doniczkowe również tworzą wystrój kuchni. Starannie pielęgnowane, rozrosły się, tworząc wspaniałe kompozycje, w wazonach przyciągają oko kwiaty cięte, a suche bukiety zdobią rozmaite zakamarki kuchni. Nie mogło zabraknąć czosnku pod okapem, bo to dodaje aranżacji kuchni ciepła i kojarzy się z dostatkiem oraz bezpieczeństwem. Piękne dekoracje i przedmioty służą domownikom na co dzień. Osłonki na doniczki, „wielozadaniowa” skrzyneczka, w której skrył się pojemnik z ziołami, i inne przedmioty w tej kuchni pochodzą ze sklepu An Decor. Na blacie kuchennym właścicielka postawiła klatkę z kanarkiem, którego śpiew umila poranki.

Aranżacja kuchni: kącik jadalniany

W kąciku jadalnianym połączonym z kuchnią stoją duże, rozkładane stoły, przy których jest zawsze pełno domowników i przyjaciół. Pani domu lubi nakrywać stoły lnianymi i muślinowymi obrusami albo - dla odmiany - nie przykrywać niczym, by można było sycić oczy pięknie usłojonym drewnem. Podświetlona ściana z piaskowca wieczorem prezentuje się najpiękniej. Blask lamp i świec podkreśla urodę porcelany. Stojący zegar - Belldeco, stół i krzesła zostały kupione na targu staroci i przemalowane przez właścicielkę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE