Pokaż się od strony kuchni: meble kuchenne Halupczok Kuchnie i Wnętrza

2015-06-05 13:17

W ofercie mebli kuchennych Halupczok Kuchnie i Wnętrza można nabyć nie tylko kuchnię marzeń, ale coś znacznie cenniejszego. Sprawdź jak stać się współautorem poradnika „Nasza KSIĄŻKA nie tylko KUCHARSKA” i wygrać drogocenny sprzęt AGD!

Planujących zakup kuchni warto rozważyć ofertę Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Oprócz tego, że Klient stanie się szczęśliwym posiadaczem wymarzonej kuchni, to także stać się może współautorem poradnika „Nasza KSIĄŻKA nie tylko KUCHARSKA”. Co znajdziemy w tym wydawnictwie? Odpowiada Anna Dzierżanowska, dyrektor kreatywny Halupczok Kuchnie i Wnętrza:

"Chcemy stworzyć coś wyjątkowego, poradnik, który będą w przyszłym roku otrzymywać od nas klienci planujący zakup kuchni. Znajdzie się w nim szereg porad dotyczących wyboru AGD, ergonomii i funkcjonalności kuchni, a także trendów w kolorystyce i materiałach. W redakcji tej części pomogą nam profesjonalni partnerzy: Hettich, Siemens, Miele, Falmec i Peka. O trendach opowie Dobre Wnętrze - patron medialny konkursu. Drugą część – kulinarną, wypełnią przepisy m. in. jurorów konkursu „PRZEPIS NA DOBRĄ KUCHNIĘ”, który trwa od maja do listopada. Swoje przepisy poda między innymi znany szef kuchni Stefan Birek - przewodniczący jury. Publikacja przepisu jest także jedną z nagród we wspomnianym wcześniej konkursie."

Przepis na dobrą kuchnię: KONKURS

Skuś się na kuchnię marzeń i konkurs „PRZEPIS NA DOBRĄ KUCHNIĘ”! Złóż zamówienie na zakup kuchni w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza. Podaj Twój najlepszy przepis ze zdjęciem potrawy, a jeśli dopisze Ci szczęście zostanie ona opublikowana w „Naszej KSIĄŻCE nie tylko KUCHARSKIEJ”, która jest gwarantowaną nagrodą w konkursie. Wystarczy jeden przepis, by wygrać także drogocenny sprzęt AGD, który zostanie przyznany autorom najlepszych przepisów.

Przepis na dobrą kuchnię: skład jury konkursu

W grudniu 2015 jury wyłoni zwycięzców konkursu, którzy otrzymają cenny sprzęt AGD. Skład jury:

Stefan Birek – profesjonalny szef kuchni
Izabela Małysz – businesswoman, manager sportu
Małgorzata Tomczyk – redaktor naczelna miesięcznika Dobre Wnętrze
Beata Lasota – dyrektor zarządzający Hettich Polska
Anna Dzierżanowska – dyrektor kreatywny Halupczok Kuchnie i Wnętrza

Regulamin konkursu dostępny w salonach Halupczok Kuchnie i Wnętrza.


 Więcej na www.meble-halupczok.pl/konkurs