Mała kuchnia w stylu glamour. Ładny projekt kuchni

2013-03-04 11:50

Mała kuchnia urządzona jest w ciemnych kolorach, ale lustrzane powierzchnie nadają jej przestronności i stylu glamour. Projekt kuchni zakładał, że będzie ona częścią salonu i dlatego mała kuchnia stylistyką nawiązuje do reszty pomieszczenia.

Projekt kuchni zakładał, że będzie ona częścią salonu. Mała kuchnia może być również zamknięta – dzięki grafitowej szybie zastępującej ściankę działową. Kompaktowa mała kuchnia urządzona jest w stylu glamour. Fronty z białego MDF-u i forniru hebanowego sąsiadują z czarnym szkłem. Na niektórych ścianach znajdziemy błyszczącą mozaikę Martix (Dune). Dzięki lustrzanym i błyszczącym powierzchniom udało się uzyskać wrażenie przestronności w tak małej kuchni. W planie kuchni uwzględniono także jadalnię -  między zabudową kuchni a kanapą zmieścił się niewielki stół i krzesła.

Projekt kuchni: kompaktowe wnętrze

Mała kuchnia to część salonu, więc wizualnie należało scalić te elementy mieszkania. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni zmieściły się wszystkie niezbędne urządzenia dzięki zastosowaniu kompaktowych sprzętów, np. piekarnika z mikrofalą. AGD zostały zabudowane, a płyta grzewcza zlicowana z blatem. Baterię kuchenną (Blanco) można złożyć i ukryć w specjalnie zaprojektowanym kamiennym zlewozmywaku. Możliwość zakamuflowania typowo kuchennych elementów sprawia, że kiedy nie ma potrzeby gotowania, mała kuchnia udaje zabudowę salonową.

Mała kuchnia - gdzie kupić elementy:

Meble kuchenne na zamówienie – CEDROS, projekt Pelikam; blat i zlew z granitu Shanxi Black – Stone Prestige, projekt Pelikam; prace szklarskie – Polski Dom; krzesła Poly – Bonaldo, lampa Jazz – Vibia; stoł – Miro; dodatki – Glamstore, Secret Life.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE

NOWY NUMER

Wakacyjny, kolorowy, radosny. Taki jest lipcowy numer „M jak Mieszkanie” . Prezentujemy w nim inspirujące zestawy mebli oraz dodatków na balkon i taras - w różnych stylach, na każdy metraż.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Lipiec 2021