Kulinarne królestwo Michela Morana. Juror "Master Chefa" pokazał kuchnię

2022-12-08 9:26

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda kuchnia Michela Morana? Juror "Master Chefa" uchylił rąbka tajemnicy i pokazał na Instagramie swoje kuchenne królestwo. Jest schludnie, nowocześnie i ze smakiem (i to dosłownie).

michel moran
Autor: instagram.com/michelmoran_official

Kuchnia Michela Morana

Na Instagramie Michela Morana możemy dostrzec kilka ujęć z pięknie urządzonej kuchni. To właśnie w tym wnętrzu juror "Master Chefa" nagrywał m.in. swój kurs gotowania! Francuski szef kuchni postawił na nowoczesne rozwiązania i stonowaną kolorystykę, która nie będzie rozpraszać i pozwoli skupić całą uwagę na potrawach. 

Zacznijmy od mebli. Górne szafki w kuchni Michela Morana to nowoczesne modele bezuchwytowe w kolorze szarym. Ich barwnym przedłużeniem jest ściana nad blatem pokryta płytą w takim samym odcieniu szarości, tworząc z meblami jednolitą, spójną kompozycję. Pod górnymi szafkami zamontowano również prostą szarą półkę, na której stoi minimalistyczna ceramika, m.in. miseczki, dzbanek czy moździerz. 

Dolny rząd szafek w kuchni Michela Morana ma odcień ciepłego drewna. Jasny jest również blat roboczy. Delikatny kontrast między górną i dolną zabudową ożywia minimalistyczne wnętrze i nieco je dynamizuje. Podobny efekt zapewnia soczysta zieleń roślin ustawionych w rogu kuchni oraz żółte światło emitowane przez listwy zamontowane pod górnymi szafkami. 

W kuchni, w której gotuje Michel Moran nie mogło też zabraknąć praktycznej wyspy z płytą grzewczą i przestrzenią roboczą. Lakierowana powierzchnia blatu w kolorze subtelnej szarości to doskonałe tło dla różnokolorowych warzyw i potraw, które potrafi wyczarować juror "Master Chefa". 

Warto wspomnieć kilka słów o samej płycie grzewczej, która jest prawie całkowicie zlicowana z powierzchnią blatu, co nie tylko ładnie wygląda, ale również ułatwia sprzątanie (brud nie gromadzi się w zakamarkach płyty). 

Kuchnia, w której Michel Moran kręcił swój kurs gotowania to wnętrze nowoczesne i minimalistyczne, ale nie pozbawione przytulnego charakteru. Stonowana kolorystyka pozwala grać pierwsze skrzypce potrawom oraz samemu szefowi kuchni.

Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE