Kuchnia z jadalnią. Aranżacja kuchni i doskonałe wyczucie stylu

2015-07-02 12:55 Opracowanie: Redakcja

Piękna kuchnia z jadalnią. Rzadko możemy wam pokazać takie kuchnie. Ta aranżacja kuchni ma stylową bazę, która tworzy piękne wnętrze. Architekt wnętrz udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu.

Kuchnia z jadalnią znajdują się w mieszkaniu w kamienicy, są to duże i wysokie wnętrza. Aranżacja kuchni jest jak salon. To właśnie w kuchni z jadalnią, a nie w pokoju dziennym, tętni życie towarzyskie i rodzinne. Projekt wnętrz wykonała Marta Sikorska (pracownia Sikorska & Kiryłowicz Architekci). Aranżacja kuchni urzeka m.in. piękną podłogą. Płytki na podłodze w kuchni i jadalni firmy Villeroy & Boch są z tej samej serii, której użyto w wystroju Titanica. Z historycznym wzorem kafli prowadzą dialog fotele „DAW” z 1950 r., Ray i Charlesa Eamesów, stół i sofa wykonane według projektu Marty Sikorskiej oraz stylizowane meble i lampy kupione za pośrednictwem Westwing. Sztukaterie odtworzono na wzór oryginalnych. Grafika, wyszukana w sieci, przyleciała ze Stanów.

Aranżacja kuchni z jadalnią

Aranżacja kuchni ma stylową bazę, którą tworzą sztukaterie, oryginalne okna, drzwi, podłogi. Te elementy wystroju kuchni stanowią idealny kontekst dla sprzętów z duszą: starych i nowych. Aranżacja kuchni utrzymana jest w stonowanych kolorach, dominują szarości, a w roli głównej jeśli chodzi o umeblowanie kuchni z jadalnią, dominują witryny. Właścicielka kolekcjonuje porcelanę, z góry wiadomo było więc, że w zabudowie kuchennej (proj. Marta Sikorska) musi być dużo przeszklonych szafek. W aranżacji kuchni i jadalni postawiono na jakość materiałów oraz indywidulaność. Dzięki temu prezentowana kuchnia z jadalnią są niepowtarzalne.