Koroniewska i Dowbor pokazali nową kuchnię. "Wyspa jak stół obrad na Kremlu"

2022-12-13 12:17

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska kupili nowe dwupiętrowe mieszkanie. Są właśnie w trakcie jego wykańczania i tyle co pokazali filmik przedstawiający swoją nową kuchnię. Postawili na klasyczną biel, jednak to pomieszczenie jest dosyć nietypowe i całkowicie inna niż kuchnie, jakie ostatnio widzieliście! Zobaczcie zresztą sami.

Kuchnia Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
Autor: instagram.com/joannakoroniewska

To nie jedyna nieruchomość, jaką posiada małżeństwo. Maciek Dowbor i Joanna Koroniewska mają dom w Hiszpanii, który kupili w 2021 r. Teraz przyszedł czas na zainwestowanie pieniędzy w mieszkanie w Warszawie. Jak podaje pudelek.pl, para kupiła go już roku temu, ale od tej pory trwa nieustanny remont. Dopiero teraz Joanna i Maciej pokazują, jak przebiegła transformacja jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu, czyli kuchni.

Kuchnia Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora
Autor: instagram.com/joannakoroniewska

Jak wygląda kuchnia Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora?

Mieszkanie Koroniewskiej i Dowbora składa się z dwóch pięter. Drugie nie jest jednak zamknięte, a nad kuchnią znajduje się antresola. Dzięki temu nad ogromną wyspą kuchenną zawisły trzy designerskie, imponujących rozmiarów lampy.

Małżonkowie zdecydowali się na bardzo proste meble, gładkie, bez frezów i uchwytów. Nie wiadomo, czy przestrzeń między meblami jest już gotowa, czy dopiero czeka na położenie backsplasha. Zakładamy jednak, że przynajmniej wystrój tego pomieszczenia został już dopięty na ostatni guzik.

- I jak?! Może być?! Na pierwszy ogień - miejsce najważniejsze w każdym domu, czyli kuchnia! Już nie możemy się doczekać, kiedy Dowbor będzie tu rano serwował śniadanka, a potem swoje pyszne popisowe danie (jedyne, które potrafi ugotować) - makaron z tuńczykiem - napisała Asia na swoim Instagramie.

 Większość komentujących chwali ich wybór, chociaż niektórzy mają wątpliwości, co do łatwości utrzymaniu tego pomieszczenia w czystości. Inni z kolei twierdzą, że większy problem będą stanowić… lampy i osiadający na nich brud. 

Niektórzy jednak nie kryją złośliwości i pytają, czy to sala konferencyjna lub nieco uszczypliwie, piszą:

“Wyspa jak stół obrad na Kremlu. Będziecie Dowbory teraz krzyczeć przy śniadaniu do siebie?“

A wam jak się podoba?

Przeczytaj również: