Kim Kardashian pokazała kuchnię. Ma lodówkę wielkości polskiej łazienki

2023-04-05 11:11

Kim Kardashian pokazała niedawno na Instagramie swoją kuchnię. Fanów zaskoczyła nie tylko pokaźna kolekcja posypek do jogurtów, ale również gigantyczna lodówka, która metrażem może się spokojnie równać z przeciętną łazienką w polskim bloku. Zobaczcie sami!

kim kardashian
Autor: instagram.com/kimkardashian

Pierwsza kuchnia Kim Kardashian

Okazuje się, że Kim Kardashian w swojej kalifornijskiej posiadłości ma dwie kuchnie. Pierwsza z nich zlokalizowana na parterze lub pod nim to królestwo mrożonych jogurtów. Tu właśnie celebrytka przygotowuje swoją zdrową przekąskę. W przestronnym pomieszczeniu utrzymanym w jasnych kolorach Kim wyeksponowała kolorowe posypki i dodatki do mrożonego jogurtu.

Wszystkie produkty ułożone zostały na podłużnej półce i zamknięte w stylowych, szklanych pojemnikach. W kuchni Kim znalazło się również miejsce dla maszyny do mrożonych jogurtów - Kim ukryła sprzęt w niewielkim pomieszczeniu. Obok niego celebrytka postawiła przeszklone lodówki z napojami - są tu wody w szklanych butelkach, różne rodzaje napojów mlecznych, a także świeżo wyciskane soki. 

kuchnia kim
Autor: TikTok.com @julielouise1975

Druga kuchnia Kim Kardashian

Pomieszczenie do przyrządzania mrożonego jogurtu nie jest główną kuchnią w domu Kim Kardashian. Celebrytka przyznała, że większość czasu spędza w drugiej kuchni - to właśnie tam przygotowuje posiłki i przechowuje świeżą żywność. 

Główna kuchnia Kim robi wrażenie - jest na wskroś nowoczesna, ale bardziej przypomina kuchnię w restauracji niż w domu prywatnym. W kuchni celebrytki dominują stalowe powierzchnie, które są powszechne w lokalach usługowych. Stal jest nie tylko trwałym materiałem, ale również łatwym w utrzymaniu czystości. Co więcej, stalowe blaty i obicia szafek uniemożliwiają rozwój bakteriom i grzybom. 

Wchodząc do kuchni Kim Kardashian pierwsze, co zauważamy to ogromna wyspa kuchenna z metalowym blatem, znajdująca się w samym centrum pomieszczenia. Idąc dalej, widzimy profesjonalne sprzęty AGD, które równie dobrze mogłyby znaleźć się w hotelowej lub restauracyjnej kuchni - sama kuchenka ma aż 6 palników i kilkupoziomowy piekarnik. 

kim kardashian
Autor: TikTok.com @julielouise1975

Ale bez dwóch zdań największe wrażenie w kuchni Kim Kardashian robi lodówka. Nie jest to bowiem zwykła lodówka, ale pomieszczenie chłodnicze z prawdziwego zdarzenia. "Lodówka" Kim Kardashian to chłodnia z metalowymi półkami, na których poustawiane są organiczne produkty, warzywa i owoce, a także gotowe posiłki w szklanych pojemnikach.

Jaki metraż ma lodówka Kim Kardashian? Tego nie wiemy, ale licząc "na oko" można powiedzieć, że bez problemu zmieściłaby się tutaj łazienka z przeciętnego polskiego bloku.

kim kardashian
Autor: TikTok.com @julielouise1975

Kuchnię Kim Kardashian w całości zobaczycie tutaj: