Katarzyna Dowbor pokazała swoją kuchnię. Ciepłe wnętrza pełne skarbów

2022-04-21 11:31

Prowadząca "Nasz Nowy Dom" od lat mieszka w jednej z podwarszawskich wsi. To właśnie tam Katarzyna Dowbor stworzyła dla siebie i swoich czworonożnych pupili przytulny, klimatyczny dom pełen ciepła i rustykalnych motywów. Jego sercem jest oczywiście kuchnia, w której dziennikarka uwielbia przebywać, o czym świadczą liczne zdjęcia publikowane przez gwiazdę Polsatu na Instagramie.

katarzyna dowbor nasz nowy dom
Autor: instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Spis treści

  1. Tak mieszka Katarzyna Dowbor - przytulna kuchnia
  2. Dom Katarzyny Dowbor - przytulna jadalnia 
  3. Zobacz, jak Katarzyna Dowbor urządziła się na wsi:

Tak mieszka Katarzyna Dowbor - przytulna kuchnia

Kuchnia Katarzyny Dowbor otwarta jest na jadalnię i przytulny salon. Jest niewielka, ale dzięki przemyślanemu rozmieszczeniu sprzętów i mebli - można się po niej komfortowo i swobodnie poruszać. Okna znajdujące się w centralnej części kuchni oraz w jadalni doskonale doświetlają przestrzeń i dodatkowo optycznie ją powiększają. 

Urządzając swoją kuchnię, Katarzyna Dowbor postawiła na zabudowę z ciemnego drewna i białe kafelki na ścianach. Taki zestaw barw, mimo kontrastu, doskonale ze sobą współgra. Drewniane meble, częściowo przeszklone i wyposażone w złote uchwyty, wprowadzają do pomieszczenia przytulny, rustykalny klimat. Podobnie jak stylowy fartuchowy zlew, biała kuchenna wyspa, drewniane ozdoby czy ceramiczne naczynia (których prowadząca "Nasz Nowy Dom" ma naprawdę imponującą kolekcję!).

Katarzyna Dowbor kuchnia
Autor: youtube.com/ Magazyn Viva

Kuchnię od jadalni i salonu oddziela biała wyspa pełna schowków, szuflad i półek, na których Katarzyna Dowbor wyeksponowała m.in. zastawę stołową z Bolesławca i butelki z winem. Tuż nad wyspą, na hakach wiszą biało-niebieskie kubki, również z manufaktury w Bolesławcu, której Katarzyna Dowbor jest wielką fanką.

kuchnia katarzyny dowbor
Autor: youtube.com/ Magazyn Viva

Dom Katarzyny Dowbor - przytulna jadalnia 

W części jadalnianej inspirowanej stylem rustykalnym i prowansalskim, oprócz solidnego drewnianego stołu znajdziemy bielony, przeszklony kredens, w którym Katarzyna Dowbor trzyma swoją imponującą kolekcję ceramiki z Bolesławca! Na ścianie w jadalni prowadząca "Nasz Nowy Dom" powiesiła biało-niebieskie talerze, pocztówki oraz zdjęcia.

Klimat w jadalni budują również duże przeszklenia, które nie tylko wpuszczają do wnętrza duże ilości światła, ale również - wychodząc na ogród - dostarczają pięknych widoków!  

Katarzyna Dowbor jadalnia
Autor: instagram.com/katarzyna_dowbor_official

Zobacz, jak Katarzyna Dowbor urządziła się na wsi:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: