Jak urządzić jadalnię? Zastawa, naczynia i stół do jadalni

2008-09-26 2:00 Małgorzata Tomczyk

Jak urządzić jadalnię, aby każdy posiłek sprawiał nam przyjemność? Przede wszystkim zwróć uwagę na stół do jadalni. Bardzo ważna jest też zastawa i naczynia. W modzie jest teraz dekompletowanie. Łączymy naczynia z różnych serwisów. Jadalnia dla smakoszy.

Jak urządzić jadalnię?

Jadalnia powinna być na tyle uniwersalna, aby pasować zarówno do śniadania jak i do obiadów i kolacji. Najważniejszy jest stół do jadalni. Zastawa i naczynia powinny korespondować z aranżacją jadalni. Przedstawiamy zestawy naczyń i akcesoriów, których potrzebujesz, by z przyjemnością celebrować posiłki. Malownicze obiady potrzebują bogactwa form i urody detalu. Elegancka zastawa i naczynia wymagają stonowanej palety barw.

Zastawa i naczynia

Zastawa i naczynia nie muszą już być jednolite! Dobra wiadomość dla osób lubiących zbierać porcelanę. W modzie jest dekompletowanie. Dlatego nakrywając do stołu łączymy naczynia z różnych serwisów. Deserowe antyki występują w nowoczesnym towarzystwie. Zastawa może łączyć różne style.

Stół do jadalni

Jadalnia wymaga efektownych mebli. Stół do jadalni poza dopasowaniem do aranżacji jadalni musi być wygodny. Przy kupnie wyposażenia zwóć uwagę czy stół do jadalni ma odpowiednią wysokość i wielkość.

Jak urządzić jadalnię? Zastawa, naczynia i stół do jadalni - zdjęcia.

NOWY NUMER

Maj w M jak Mieszkanie wabi kolorami i zachęca do zmian w domu. Prezentuje piękne przedmioty i aranżacje w pastelowych odcieniach różu, błękitu, żółtego i zieleni.

Kup dostęp od 1 zł
M jak Mieszkanie - Maj 2021