Frames by Franke. Wielozadaniowy piekarnik, który prowadzi w kuchni

2019-09-28 16:42

Współczesny szybki styl życia stawia przed nami masę zadań do wykonania. W codziennym pędzie staramy się odnaleźć balans, zwracając się w kierunku zdrowego odżywiania i zamieniając zwykłe czynności w przyjemne rytuały. Pomocne są w tym wielozadaniowe urządzenia kuchenne, które oszczędzają czas i domowy budżet.

Należy do nich piekarnik z linii urządzeń Frames by Franke, która powstała z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. A są nimi osoby lubiące otaczać się przedmiotami starannie zaprojektowanymi, zwracające uwagę na detale i ceniące wygodę użytkowania.

Wśród urządzeń znajdziemy piekarnik wyposażony w opatentowane przez Franke grzałki DCT (Dynamic Cooking Technology), które zapewniają wyjątkowo szybkie i równomierne nagrzewanie. Dzięki nim urządzenie oferuje funkcję Kompletnego Menu, czyli 18 sprawdzonych programów do pieczenia na 3 lub 4 poziomach jednocześnie. Potrawy pieką się razem jedna nad drugą, a zapachy i smaki nie przenikają się.

Sterowanie urządzeniem jest intuicyjne, po wybraniu programu piekarnik przeprowadzi nas przez cały proces, a odpowiednie komunikaty pojawią się na kolorowym wyświetlaczu. Z kolei osoby dbające o linię zainteresuje program Wellnes, czyli gotowe przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy z mięsa, ryb i warzyw. Pieczenie trwa dłużej i odbywa się w niższych temperaturach, dzięki czemu potrzeba mniej tłuszczu i soli.

Piekarnik Frames by Franke szybko się rozgrzewa (100°C w 2,5 min, 200°C w 7 min) przy jednoczesnej oszczędności energii (klasa A++). Jego obsługa jest prosta i intuicyjna.

Urządzenie dostępne jest w wykończeniu czarnym lub w kolorze szampana.

Projektanci i inżynierowie Franke bacznie obserwują ewolucję jaką stale przechodzi kuchnia, poszukując do niej wielozadaniowych rozwiązań. A piekarnik Frames by Franke to jedynie przykład nieszablonowego myślenia o urządzeniach kuchennych, dzięki któremu stają się one coraz bardziej funkcjonalne i przyjazne.

Więcej na franke.pl/ks