Biała kuchnia otwarta na salon: elegancka i przytulna kuchnia z jadalnią

2015-12-04 15:32

Nowoczesna biała kuchnia jest otwarta na salon, dzięki czemu wnętrze wydaje się bardziej przestronne. Ciekawy projekt kuchni z jadalnią gwarantuje wygodne miejsce do pracy, jak i rodzinnych spotkań.

Biała kuchnia sasiaduje z salonem, który róznież został urządzony w jasnych spokojnych barwach. Ton wnętrzu nadały dębowe deski malowane na biało, które dodatkowo rozświetliły i powiększyły optycznie wnętrze.

Zobacz: zdjęcia z całego mieszkania >>>

Stół właściciele zabrali z poprzedniego mieszkania, z piwnicy, bo nie mieścił się w salonie. Dzięki otwarciu kuchni na salon uzyskano dużą, otwartą przestrzeń. Dobrze prezentują się w niej też krzesła, klasyki
projektu Vernera Pantona.

Biała kuchnia: nowoczesna i przestronna

Nowoczesna biała kuchnia zamiast kilku mniejszych szafek ma kilka większych, z duzymi frontami. Takie rozwiązanie optycznie porządkuje kuchnię, upraszcza zabudowę.

Czytaj też: 10 ciekawych projektów białych kuchni >>>

Biała kuchnia jest niemal w wersji total look – jedynymi akcetami w innych barwach sa szare dodatki i drewno okien oraz drewniane wstawki przy zlewie. Nawet piekarnik jest w białym kolorze – a dzięki temu zestawieniu udało się uzyskac bardzo harmonijne wnętrze. Ciekawy efekt ścianie między szafkami w kuchni, nadano pokrywając ją masą dekoracyjną.

Stary zegar i wiszące nad stołem lampy nadały wnętrzu charakteru.