BIAŁA KUCHNIA: 10 ciekawych projektów. ZDJĘCIA: BIAŁA KLASYCZNA KUCHNIA

2013-05-24 12:23

Aranżacja kuchni w bieli sprawdzi się zwłaszcza w małych pomieszczeniach, ponieważ pomoże optycznie powiększyć wnętrze. Biała kuchnia pasuje zarówno do wnętrz klasycznych i nowoczesnych. Zobacz 10 ładnych aranżacji białej kuchni!

Biała kuchnia jest dobrym rozwiązaniem dla osób lubiących klasykę, ale także dla tych, którzy nie mogą się zdecydować na odważniejszą kolorystykę w aranżacji kuchni.

Biała kuchnia: łączymy kolory

Biała kuchnia wbrew pozorom nie musi być cała biała. Białe mogą być na przykład kolory ścian w kuchni i tylko fronty dolnych szafek. Będą dobrze wyglądały zwłaszcza w połączeniu z drewnem – na podłodze, czy też z drewnianymi blatami.

W wersji nowoczesnej polecamy łączenie białej kuchni ze szkłem – na przykład szkło nad blatem w kuchni, pod którym może być na ścianie fototapeta, oryginalny malunek itp. Równie ciekawie wygląda biała kuchnia łączona na przykład z betonem na ścianie – taka aranżacja sprawi, że wnętrze może się wydawać odrobinę surowe, ale nowoczesne.

Galeria: świetne pomysły na białą kuchnię

Ciekawym rozwiązaniem jest białą kuchnia w stylu total look – czyli całą urządzona w bieli. Pamiętajmy wówczas, aby biel w kuchni przełamać ciekawym akcentem kolorystycznym. Kuchnia całą w bieli może się wydać zbyt monotonna i nudna.

W galerii znajdziesz pomysły na ciekawą aranżację białej kuchni!