MAŁE MIESZKANIE z pomysłem: kuchnia i salon w stylu skandynawskim

W małym mieszkaniu właściciele wykorzystali każdy skrawek przestrzeni. Kuchnia z salonem tworzy jedno wnętrze, by optycznie powiększyć mieszkanie. W aranżacji kuchni wybrali jasne kolory oraz proste meble. W kuchni zdecydowano się na białe meble zrobione na wymiar.

Pomysł na małe mieszkanie. ZDJĘCIA
Pomysł na małe mieszkanie. ZDJĘCIA
Pomysł na małe mieszkanie. ZDJĘCIA
Pomysł na małe mieszkanie. ZDJĘCIA

Właściciele małego mieszkania urządzanie wnętrz wspominają jako wielką frajdę. Najlepiej czują się we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Niewielki metraż kuchni z salonem optycznie rozciągnęli za pomocą paru sztuczek. Przede wszystkim zdecydowali się na jasne kolory w małym mieszkaniu. Biała kuchnia i białe ściany, bladoszara kanapa, brzozowe meble korzystnie powiększyły przestrzeń. Nie musieli wiele przerabiać. Kuchnia i salon zostały połączone w jedno pomieszczenie. Na tle białych ścian każdy drobiazg ładnie wygląda. Kontrast czerni i bieli powtarza się w kuchni, jadalni i salonie.

Małe mieszkanie: dobry projekt kuchni i salonu

Meble kuchenne w małym mieszkaniu właściciele sami zaprojektowali, a wykonała je z płyty meblowej firma z Zielonej Góry. Kolorystykę blatów kuchennych dobrali do brzozowego stołu z IKEA. Spójna aranżacja wnętrz kuchni i salonu działa na korzyść małej przestrzeni.

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Magdalena Majewska Zdjęcia: Marcin Czechowicz

POLECANE ARTYKUŁY