Otwarta kuchnia jest utrzymana w jasnych spokojnych barwach ziemi. Otwarta kuchnia to pojemna zabudowa na jednej ze ścian i kuchennej wyspie – doskonale łączy się z jasnym ciepłym kolorem drewna na podłodze i kuchennym blacie. Drewniany stół w jadalni i białe plastikowe krzesła naturalnie dopełniają aranżacji w otwartej kuchni z jadalnią.

Otwarta kuchnia: liczy się przestrzeń

Mieszkanie jest duże, a prawie połowę zajmuje część dzienna z salonem, otwartą kuchnią i jadalnią -  to w sumie aż 42 metry kwadratowe. Jej przedłużeniem jest ogród, do którego prowadzi dwoje dużych przeszklonych drzwi.

Otwarta kuchnia ma dobrze zaprojektowaną zabudowę, która pozwala pomieścić i ukryć  wszystkie niezbędne sprzęty. Narożnik przy kuchni kryje spiżarnię i szafę – od strony salonu.

Aranżacja kuchni jest nowoczesna, a jasne kolory przełamują szare dodatki – okap i dolne szafki. Szafki kuchenne w kolorze stali służą bieżącym potrzebom. Zapasy jedzenia, rzadziej używane sprzęty i naczynia przechowywane są w spiżarni. Przez drzwi z matowego szkła nie widać rzeczy znajdujących się w środku. W spiżarni zmieściła się też pralka, suszarka i deska do prasowania.