Nowoczesna kuchnia utrzymana jest w ciemnych barwach. W aranżacji kuchni królują czerń i brązy, a ciemne barwy ożywia energetyczna i kolorowa mozaika na ścianie. Połysk czarnych mebli w połączeniu z dodatkami nadał kuchni stylu glamour.

Aranżacja kuchni: czerne meble i blask

Zabudowa kuchenna jest minimalistyczna, co jest dobrym kontrastem dla bogatej w kolory i wzory mozaiki na ścianie. Pałacowa mozaika Bisazzy na ścianie stanowi łącznik, który spaja style kuchni i pobliskiej jadalni. Czarny kamień blatów w kuchni i lakier frontów w połączeniu ze stalą nierdzewną tworzy sprawdzone, eleganckie rozwiązanie. W aranżacji kuchni nowoczesne meble kuchenne wykonane z MDF-u lakierowanego na wysoki połysk zestawiono ze stylizowaną mozaiką. Dolną zabudowę wieńczy blat z czarnego kamienia. Aranżacja kuchni jest ciekawa i bardzo glamour.

Aranżacja kuchni: czarne ściany

Czarna ściana-tablica to domowe centrum komunikacji i galeria rysunków. Można na niej zostawić wiadomość, napisać kredą notatkę albo przypiąć magnesem obrazek, bo powierzchnię pokrywa specjalna farba magnesowa. Ten awangardowy element dobrze wpisał się w dominujący styl glamour, przełamał go. Wnętrze stało się dzięki temu bardziej światowe. Przy tablicy zwykły drewniany stołek-podest, pomalowany na czarno. Orzechowy stół wysuwa się spod blatu (wygodnie może przy nim siedzieć nawet 7 osób).

Aranżacja kuchni jest pomysłowa i nowoczesna. Styl glamour wnętrza tworzą kolory, połysk oraz prostota wykończenia.