BIAŁA KUCHNIA: 10 projektów, ARANŻACJE - GALERIA: ciekawe pomysły na ładną białą kuchnię

Propozycje białych kuchni zalały kolekcje wnętrzarskie. Eksperci włożyli dużo pracy, aby biała kuchnia nie była banalna i zbyt prosta. Zobacz projekty białych kuchni - najciekawsze aranżacje.

Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia
Biała kuchnia

Biała kuchnia ma zachwycać pomysłem, ale stwarzać też ciepłe i przyjemne wnętrze. Propozycji projektantów, dekoratorów i ekspertów jest rzeczywiście wiele, a tworzą projekty białych kuchni, dowiedli, że z pozoru delikatny kolor może stworzyć wnętrze z charakterem i duszą.

BIAŁA KUCHNIA: pomysły na aranżację białej kuchni

Biały kolor to najlepsza baza wyjściowa dla projektu kuchni, ten kolor możesz skomponować z szarościami, odważną czernią, energiczną pomarańczą czy zaryzykować ze zdecydowanym nieniebieskim akcentem. Chcesz stworzyć białą kuchnię tzw. total look, czy może bawić się intensywnością kolorów w zestawieniu z bielą? To może być dobry trop. Biel nie oznacza zawsze jeden odcień - typową śnieżną biel. Naturalnych barw jest wiele, możesz stwierdzić, że chcesz jasną kuchnię, która pomiesza biel z écru, kolorem caffe latte, stonowaną żółcią. Cała gama pastelowych kolorów w zestawieniu z bielą dają efekt niepowtarzalnie ciepłego miejsca.

BIAŁA KUCHNIA: kolor top w kuchennych wnętrzach

Białe kuchnie stale są modne, cieszą się niesłabnącą popularnością i zainteresowaniem. To kolor, który daje wiele możliwości aranżacyjnych. Ostatnimi czasy wielu z nas zachwyca się modną kuchnią w stylu skandynawskim. Jest popularna, bo stwarza przyjazną, uniwersalną i naturalną kuchnią. Białe meble można urozmaicić nietypowymi uchwytami czy ciekawym okapem, a zamiast glazury użyć tafli szkła w żółtym czy miętowym odcieniu. Biała kuchnia bardzo dobrze wygląda też na tle ciemnej, mozaikowej ściany, a obecnie moda panuje na klasyczną czerń. Ale to propozycja na typową nowoczesną kuchnię, najlepiej o dużej powierzchni.
Koniecznie zobacz w naszej galerii 10 propozycji na białą kuchnię!

NIE PRZEGAP

Ocena: 0
Tekst: Wiktoria Dróżka Zdjęcia: Marcin Czechowicz, Mariusz Bykowski, Sebastian Oleksik

POLECANE ARTYKUŁY