Ania Bardowska niedawno chwaliła się projektem kuchni. Teraz pokazała pierwsze zdjęcia

2022-10-31 13:16

Ania i Grzegorz Bardowscy, uczestnicy programu “Rolnik szuka żony”, chętnie dzielą się w sieci postępami prac z budowy swojego nowego domu. Kilka tygodni temu pochwalili się projektem swojej nowej kuchni, a teraz wreszcie pokazali, jak się prezentuje w rzeczywistości.

Ania Bardowska
Autor: instagram.com/ania.bardowska

Wygląda na to, że przeprowadzka już tuż tuż, skoro Ania Bardowska właśnie uruchomiła ekspres i napiła się pierwszej kawy w nowym domu. A jak będzie wyglądać jej kuchnia? Jakiś czas temu sama Ania tak napisała o niej na swoim Instagramie:

Często mnie pytaliście, jak będzie wyglądać nasza nowa kuchnia. I do dzisiaj nie byłam pewna, czy jeszcze coś będziemy zmieniać. Teraz wiem, że to jest finalny projekt, a w poniedziałek meble trafiają na produkcję. Postawiliśmy na coś innego w porównaniu do naszej aktualnej kuchni. Powiem Wam szczerze, że bardzo lubię naszą białą, ale mając wybór chciałam zmiany.

Kuchnia Ani Bardowskiej
Autor: instagram.com/ania.bardowska

Przyglądając się projektowi, można powiedzieć, że Bardowscy zdecydowali się na bardzo nowoczesną kuchnię. Czarne dolne szafki zostały zrównoważone górnymi w kolorze drewna oraz drewnianą, jasną podłogą. Lekkości całości dodała duża, przeszklona komoda. Łączy się ona z półwyspem, przy którym postawiono hokery.

Kuchnia Ani Bardowskiej
Autor: instagram.com/ania.bardowska

Obok niego znalazło się miejsce na stół na czarnych, metalowych nogach o grubym i topornym drewnianym blacie. To miejsce będzie oświetlone nie tylko naturalnym światłem, wpadające przez duże okno, ale również tym, padającym z oryginalnej, zawieszonej nad nim lampy. Jedząc śniadanie przy wyspie kuchennej, Bardowscy będą mogli podziwiać widoki z kolejnego, dużego okna. Pod nim znalazło się miejsce z kolei na zlew.

Kuchnia Ani Bardowskiej
Autor: instagram.com/ania.bardowska

Teraz, kiedy kuchnia została już zamontowana, Ania Bardowska nie omieszkała się tym pochwalić. Zdaje się, że wcześniej odwiedziła kilka sklepów, w których zaopatrzyła się w całą zastawę kuchenną.

Kuchnia Ani Bardowskiej
Autor: instagram.com/ania.bardowska

Na jej instagramowym story mogliśmy zobaczyć zatem nie tylko meble, ale również talerze czy filiżanki, które powoli zaczęła rozkładać po szafkach. Wówczas okazało się również, że Bardowscy mają w kuchni aż dwie zmywarki! Sądząc po ilości zastawy, na pewno się przydadzą!

Przeczytaj o innych kuchniach gwiazd: