Olga Frycz nie sprzedała jeszcze jednego mieszkania, a już urządza drugie. Pokazała projekt nowej kuchni

2022-10-31 13:26

Olga Frycz wystawiła swoje stare mieszkanie na Ursynowie na sprzedaż za 2 miliony złotych. Chociaż jeszcze nie znalazło ono nowych właścicieli, najwyraźniej w kolejnym gniazdku aktorki praca wre, ponieważ architektka, która odpowiada za projekt jego wnętrz, zdecydowała się pokazać, jak będzie wyglądać kuchnia jej klientki.

Olga Frycz
Autor: instagram.pl/tojafrycz

Poprzedni apartament Olgi Frycz był urządzony prosto, ale przytulnie. Dominowały w nim drewno i jasne kolory. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj

Dzięki temu, że projektantka Frycz uchyliła rąbka tajemnicy, teraz możemy zobaczyć, czy styl aktorki ewoluował i przekonać się, czy obie kuchnie będzie łączył wspólny mianownik czy będą całkowicie różne.

Jak wyglądała kuchnia Olgi Frycz w jej starym mieszkaniu?

W apartamencie na Ursynowie Olga Frycz miała kuchnię otwartą na salon. Zarówno podłoga, jak i meble były drewniane. W połączeniu z białymi ścianami i backsplashem z niewielkimi akcentami kolorystycznymi tworzyły czystą i miłą dla oka przestrzeń. Lekkości dodawał jej praktyczny brak górnych szafek. Zamiast nich pojawiły się otwarte półki, na których aktorka postawiła różne rodzaju dekoracje.

Mieszkanie Olgi Frycz
Autor: Materiały prasowe / eurovilla.pl

Jak będzie wyglądała nowa kuchnia Olgi Frycz?

Za obecny projekt kuchni Olgi Frycz odpowiada Katarzyna Kraszewska. Na swoim Instagramie opisała go tak:

Jak określić styl już nie Boho z Tulum, idący w stronę elegancji i przytulny, ciepły, domowy, gdzie wiadomo że za rogiem kuchni leż miły kocyk? Proponuję Modern Bohoelegant. (...) Dla @tojafrycz tworzymy właśnie wnętrze nowego domu, który ma odzwierciedlać ciepło, bombę pozytywnej energii, rodzinność, ale i elegancję właścicielski!

Przyglądając się temu wnętrzu, trzeba przyznać, że Olga Frycz nie zdecydowała się na diametralnie inną kuchnię niż w jej poprzednim mieszkaniu. Konsekwentnie trzyma się drewna - ponownie z niego zostały wykonane szafki. Tym razem, za pewne ze względu na większą przestrzeń, w kuchni pojawiła się spora i pojemna wyspa kuchenna.

Kuchnia Olgi Frycz według projektu Katarzyny Kraszewskiej
Autor: instagram.com/katarzyna_kraszewska_interiors

Tak jak w przypadku poprzedniego wnętrza, w kuchni nie ma górnych szafek. Aktorka ponownie postawiła na długą, otwartą półkę, którą zapewne w przyszłości zapełnią różne bibeloty.

Wielu fanów aktorki zastanawiało się, gdzie będzie przechowywać jedzenie. O odpowiedź pokusiła się sama Olga Frycz, która napisała:

Ha! Lodówka będzie w szufladach pod blatem. Nie lubię wysokiej zabudowy w kuchni, więc żeby uniknąć zabudowanej wysokiej lodówki wymyśliłyśmy z Kasią lodówkę szufladową.

Internauci zastanawiali się również, co z okapem. Tym razem odpowiedzi udzieliła projektantka mieszkania, która napisała, że ten wysuwa się z blatu wyspy.

Porównując starą i nową kuchnię Olgi Frycz, można stwierdzić, że biel została zastąpiona przez beż, a drewniana podłoga, która w poprzednim mieszkaniu znajdowała się wszędzie poza łazienką, jasną podłogą z mikrocementu. Widać jednak, że aktorka ma swój styl i doskonale wie czego chce! 

Która kuchnia podoba wam się bardziej?