18 gadżetów kuchennych dla każdego miłośnika dobrego designu. Z nimi gotowanie to zabawa

2022-08-02 9:13

Nietypowe i kreatywne gadżety kuchenne umilą przygotowywanie każdego posiłku! W galerii prezentujemy najciekawsze przedmioty, które zachwycą każdego miłośnika dobrego designu z poczuciem humoru.

gadżety kuchenne
Autor: ministerstwogadzetow.com

Spis treści

  1. Nietypowe gadżety kuchenne
  2. Zobacz więcej kreatywnych gadżetów kuchennych w galerii:

Nietypowe gadżety kuchenne

Minęły już czasy nudnych, metalowych przyrządów kuchennych, które smutnie leżały w ciemnych szufladach, czekając na dzień, w którym ponownie ich użyjemy…

Współczesne gadżety kuchenne to kolorowe, zabawne i – przede wszystkim – funkcjonalne przedmioty, które nie tylko pomagają w przyrządzaniu pysznych potraw, ale także są ozdobą kuchni. To prawdziwe designerskie perełki!

W poniższej galerii zebraliśmy kilka najciekawszych gadżetów do kuchni, z którymi gotowanie to czysta przyjemność pełna kulinarnych i estetycznych doznań. Te gadżety podbiją serca wszystkich miłośników dobrego i nietuzinkowego designu.

jajka
Autor: Lucie Kaas

Mamy tu między innymi widelczyki do pomidorków koktajlowych w kształcie czarnego kota. Ten gadżet idealnie sprawdzi się podczas przyjęcia. Koty na pewno zrobią furorę wśród gości (są wybornie urocze!).

Ciekawym i niezwykle przydatnym gadżetem jest pająk do jajek: z nim bez problemu oddzielimy żółtko od białka. Ten gadżet to podstawa w kuchni każdego miłośnika słodkości, który regularnie piecze ciasta i zgrabne muffinki!

Warto też wspomnieć o odświeżaczu do lodówki, który jednocześnie pochłania nieprzyjemny zapach. Ten przekomicznie wyglądający gadżet (w kształcie kobiety zasłaniającej ostentacyjnie nos) nie zajmie wiele miejsca w lodówce, a jednocześnie pomoże nam pozbyć się nieprzyjemnego zapachu!

Zobacz więcej kreatywnych gadżetów kuchennych w galerii: