Kolory wnętrz: co kolor ścian w sypialni mówi o Twojej osobowości?

Gdyby ściany mogły mówić, wiele sekretów ujrzałoby światło dzienne. Taki na przykłąd kolor ścian... Co kolor ścian w Twojej sypialni mówi o Twoich cechach charakteru? Jaki temperament lokatora skrywają żółte, granatowe, szare czy białe ściany w sypialni? Koniecznie sprawdź!

Aranżacja szarej sypialni
Beżowa sypialnia
Granat w kolorowej sypialni
żółta ściana w sypialni
Biała sypialnia w stylu nowoczesnym

Co kolor ścian w sypialni mówi o Twojej osobowości? Sprawdź koniecznie jakie cechy dominują w Twoim charakterze. Ściany w sypialni mówią o nas więcej, niż nam się wydaje...

Kolor ścian w sypialni: żółty

Żółty kolor ścian w sypialni świadczyć może tylko o tym, że jej lokator jest typem skowronka. Wstaje skoro świt bez problemu, nie wie co to budzik, a do południa jest w stanie wykonać wszystkie zaplanowane na dany dzień sprawy i sprawunki. Kocha wschody słońca i nie rozumie ludzi, którzy nie mogą nigdzie zdążyć.

Kolor ścian w sypialni: biały

Odpowiedzialność, doskonała organizacja, perfekcjonizm – oto cechy osób, których sypialnia ma białe ściany. Ma codziennie tyle spraw na głowie, że pod koniec dnia marzy już tylko o błogim śnie i odpoczynku. Biała sypialnia jest wnętrzem, w którym można schować się przed światem. Jest bastionem, w którym nikt niczego od nas już nie chce, nie nakłada kolejnych obowiązków. Lokator białej sypialni nie lubi, gdy dodatkowe przedmioty i bibeloty we wnętrzu rozpraszają jego uwagę. Mogą przypomnieć o nie załatwionych sprawach i skutecznie oderwać od wyczekanego i zasłużonego wypoczynku. Dlatego ascetyczne dekoracje i ewentualnie jeden, delikatny odcień koloru przemycony w drobiazgu do wnętrza, to absolutny total look białej sypialni perfekcjonisty.

Kolor ścian w sypialni: granatowy

Własne zdanie na każdy temat i absolutny brak hamulców by je swobodnie wyrażać. Osoby z granatowym kolorem ścian w sypialni piją tylko czarną kawę, często ryzykują i oceniają ludzi na podstawie książek, które przeczytali. Są odważni i czasem bezczelni, śmiało ferują własne wyroki. Za to szarzyzna życia jest im kompletnie obca – nie można się z nimi nudzić!

Kolor ścian w sypialni: beżowy

Osoby z beżowm kolorem ścian w sypialni doskonale wiedzą czego chcą. Potrafią miesiącami szukać idealnej faktury materiału na zasłony czy poszewki na poduszkę w odcieniu kwiatu hibiskusa, który tak je urzekł na ostatnich wakacjach... Odcień beżu na ścianach w sypialni także został wyłoniony w "plebiscycie na najlepszy beż". Osoby z beżową ścianą w sypialni mają świetną pamięć do kolorów, smaków i zapachów. Po przypadkowym z nimi zetknięciu, wywołują w nich wspomnienia zdarzeń, miejsc i ludzi.

Kolor ścian w sypialni: szary

Łagodny, gołębi odcień szarości w aranżacji ścian sypialni to pomysł, do którego zainspirowały lokatora wnętrza oglądane namiętnie blogi, serwisy i strony wnętrzarskie. Osoba, której sypialnia ma szare ściany, uwielbia kreować i śledzić nowe trendy, próbować nowości i przerabiać je na własne potrzeby. Zbiera zdjęcia i inspiracje, potrafi analizować różne warianty i zestawienia godzinami, zamęczając wszystkich wokół. Asekuracyjnie jednak, przed wprowadzeniem nowości do swojego wnętrza, woli zobaczyć je wcześniej u kogoś, w gotowej wersji. Na każdą postawioną tezę szuka dowodu. Jest praktykiem zmierzającym prosto do jasno wyznaczonego i umotywowanego dowodowo celu.

Kolor ścian w sypialni: niebieski

Gdy przychodzi do podjęcia decyzji o wyborze koloru ścian w sypialni, dla niektórych wybór jest skrajnie oczywisty i zajmuje jakieś 3 sekundy – niebieski! Niebieski kochany od zawsze i we wszystkim – w ubraniach, nakryciach głowy, dodatkach do domu i w biżuterii. Miłośnicy niebieskiego nie specjalnie sugerują się wnętrzarskimi trendami czy kanonami w sztuce aranżacji i dekoracji. Robią wszystko po swojemu i tak czują się najlepiej.

Kolor ścian w sypialni: brązowy

Sentymentalizm i inklinacje w stronę minionych epok to cechy osób wybierających brąz na kolor ścian do swojej sypialni. I oczywiście zamiłowanie do dawnej literatury nie jest tu bez znaczenia. Sypialnia z brązowymi ścianami jest tam, gdzie można spokojnie dokończyć najświeższą lekturę (koniecznie w pięknej oprawie) i otoczyć się pamiątkowymi przedmiotami, z duszą i historią w tle...

Kolor ścian w sypialni: zielony

Wspaniałe maniery, pamięć o urodzinach bliższych i dalszych znajomych oraz umiłowanie sztuki użytkowej to cechy, o które można podejrzewać osoby z zielonymi ścianami w sypialni. Osoby cierpliwe, potrafiące słuchać, sprawiające wrażenie godnych zaufania i takie, którym można się zwierzyć. Odcień zieleni w sypialni także nie jest przypadkowy – wysublimowanie i dbałość o detal to także cechy osób z zielonymi ścianami w sypialni.

Kolor ścian w sypialni: różowy

Jeśli byłoby to w dobrym tonie, miłośnicy różu na ścianie w sypialni najchętniej podejmowaliby gości na herbatę w przestrzeni ów sypialni właśnie. Osoby z różowymi ścianami w sypialni są niezwykle towarzyskie, garną się do ludzi i są przez nich lubiane. Uwielbienie dla „wielkich wyjść” wieczornych, proszonych obiadów, pikników i grilli sprawia, że przestrzeń sypialni staje się sceną dla licznych przemian wizerunku, stylizacji i kreacji. Róż na ścianie w sypialni przypomina jej lokatorowi beztroskie, szczenięce lata, podczas których można było spać do południa i niczym się specjalnie nie przejmować.

Ocena: 0

POLECANE ARTYKUŁY