Wraz z końcem lipca na rynku zagościło kolejne wydanie rocznika Urządzamy dom i mieszkanie. W edycji 2016/2017 znalazło się wiele ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz, najnowszych światowych i rodzimych projektów oraz prezencji produktów, pozwalających na komfortowe wyposażanie i stylowe urządzanie mieszkania czy domu w duchu najświeższych trendów.

 

Katalog podpowiada jak  stworzyć unikalne i nowoczesne wnętrza w świecie ogarniętym przez kult prędkości, zdradza przepis na urządzanie mieszkania tętniącego pozytywną energią, integrującego rodzinę, znajomych, kreującego przyjazną atmosferę, gdzie wzory i kolory miksują sie, tworząc niepowtarzalna układankę,  a jednocześnie umiejętnie wykorzystującego najnowsze cuda techniki, innowacyjne rozwiązania wykończeniowe i instalacyjne.

Nowoczesne wnętrza mogą bowiem powstawać zarówno na małej, jak i dużej powierzchni i tylko od naszej kreatywności zależy czy będą funkcjonalne i w dobrym guście. Podobnie jak w wykończeniu i aranżacji wnętrz, także w otoczeniu domu liczy się harmonijne projektowanie i dobór odpowiednich produktów. Dlatego Urządzamy dom i mieszkanie wychodzi także na taras i do ogrodu, dając garść inspiracji, jak je zaaranżować i oświetlić, by współgrały z wykończeniem elewacji i tworzyły  estetyczną i bezpieczną przestrzeń stanowiącą przedłużenie domowej sfery.

Aranżacja wnętrz  z Urządzamy dom i mieszkanie może okazać się ciekawą przygodą zarówno dla laików jak i profesjonalistów, projektantów, stylistów czy architektów wnętrz. W najnowszym wydaniu między innymi: urządzanie mieszkania w duchu slow design, zjawisko kopii i podróbek w świecie designu, nowoczesne wnętrza kuchenne, łazienka z dwiema umywalkami, godząca współczesne potrzeby członków rodziny, dylematy dotyczące wyboru drzwi oraz łączenia różnych materiałów posadzkowych  unikalne aranżacje wnętrz z patchworkiem, kreowanie przestrzeni dzięki kolorom, podłogi na balkon i taras, oświetlenie zewnętrzne wydobywające walory architektoniczne otoczenia.

Zapoznaj się z wersją demo katalogu Urządzamy dom i mieszkanie 2016/2017.