Tak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Aktorka pokazała swoją sielską chatkę pod Warszawą

2023-08-10 8:11

Małgorzata Ostrowska-Królikowska kilka lat temu zamieniła hałaśliwą stolicę na cichą, spokojną miejscowość. Jak aktorka urządziła swój drewniany domek na skraju lasu? Zobaczcie sami!

małgorzata królikowska
Autor: instagram.com/malgorzata_ok

Jak mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od kilku lat mieszka w Zalesiu Górnym, spokojnej miejscowości oddalonej 25 km na południe od Warszawy. Niewielki drewniany domek znajduje się tuż przy skraju lasu, z czego aktorka chętnie korzysta, organizując piesze wędrówki po lesie z ukochanymi psami. 

Oprócz lasu, Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma do dyspozycji także ogromny ogród, który z pieczołowitością pielęgnuje o każdej porze roku. Latem aktorka organizuje w ogrodzie rodzinne pikniki oraz spotkania z przyjaciółmi.

Kuchnia w stylu rustykalnym

W domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej dominuje styl rustykalny, czerpiący inspirację z wiejskich chatek i podmiejskich posiadłości. W przytulnych wnętrzach nie brakuje drewna w surowej, naturalnej postaci. 

Sercem sielskiej chatki jest bez wątpienia kuchnia. W pomieszczeniu oddzielonym od jadalni i salonu dominuje drewniana zabudowa w białym kolorze. Akcentem kolorystycznym są błyszczące kafelki w kolorze soczystej zieleni, które wysuwają się na pierwszy plan. 

W kuchni Małgorzaty Królikowskiej nowoczesne sprzęty mieszają się z tradycyjną porcelaną i innymi rustykalnymi elementami wyposażenia, tworząc intrygującą, oryginalną kompozycję.

Jadalnia połączona z salonem

Z kuchni bezpośrednio przechodzimy do jadalni połączonej z niewielkim salonem. Centralne miejsce w pomieszczeniu zajmuje drewniany stół z ośmioma krzesłami, również z drewna. Niedaleko stołu stoi przeszklony kredens w stylu retro, który kryje piękną porcelanę i szkło. 

Jadalnia i salon są doskonale doświetlone, dzięki ogromnym przeszkleniom, które zapewniają stały dostęp dziennego światła. Co więcej, z jadalni można bezpośrednio wyjść na taras i do ogrodu. 

Przytulny salon

Swój salon aktorka urządziła bardzo przytulnie. Znajduje się tu kilka niskich mebli z ciemnego drewna, na których stoją rodzinne zdjęcia i pamiątki. Zawieszone na ścianie duże poziome lustro w złotej ramie optycznie powiększa pokój, natomiast szara sofa pozwala odpocząć po długim dniu przy ulubionym filmie czy książce i kubkiem herbaty w ręku. 

Skoro już mowa o książkach, aktorka ma w swoim domu ich pokaźną kolekcję. Na kilku zdjęciach Małgorzata Ostrowska-Królikowska pozuje w zielonym fotelu na tle biblioteczki wypełnionej po brzegi książkami.

Widać, że Małgorzata Ostrowska-Królikowska najlepiej czuje się we wnętrzach w stylu dworkowym i wiejskim. Drewniana chatka na skraju lasu jest dla aktorki przytulnym azylem, w którym nie brak domowego ciepła i ciekawych artefaktów "z duszą".

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE