Jak wygląda mieszkanie Magdy Mołek? W środku meble w stylu PRL i sztuka

2024-04-12 13:17

Jak mieszka Magda Mołek? Jej mieszkanie odzwierciedla jej styl: jest niezwykle eleganckie, niebanalne i oryginalne. Dziennikarka udekorowała je za pomocą kwiatów, plakatów, a jego wnętrza wypełniły meble w stylu retro. Pasję do czytania odzwierciedla dobrze wyposażona biblioteczka.

Jakiś czas temu Magda Mołek rozstała się z TVN i swoją dziennikarską karierę kontynuuje na własną rękę, prowadząc kanał na Youtube. W swoim mieszkaniu łączy różne style: meblom retro rodem z targów staroci towarzyszą te bardziej nowoczesne.

Spis treści

  1. Jak mieszka Magda Mołek? Biała kuchnia
  2. Tak wygląda mieszkanie Magdy Mołek: sypialnia za oryginalnymi drzwiami
  3. Jak mieszka Magda Mołek? Salon z nutami PRL
  4. Dom Magdy Mołek: kobiece dekoracje
  5. Mieszkanie Magdy Mołek. Zdjęcia
  6. Przeczytaj również: Mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Piękne wnętrza jak z katalogu

Jak mieszka Magda Mołek? Biała kuchnia

Magda Mołek zdecydowała się na białe meble kuchenne, które zajmują całą jedną ścianę. Przed nimi pojawiła się spora wyspa kuchenna, która jednak kontrastuje z bielą mebli. Ozdabia ją drewniana boazeria stylem nawiązująca do dębowej, ułożonej w jodełkę francuską podłogi.

Rośliny doniczkowe dla leniwych i zapracowanych [WIDEO]

Tak wygląda mieszkanie Magdy Mołek: sypialnia za oryginalnymi drzwiami

Do sypialni Magdy Mołek prowadzą przesuwane drzwi, ale nie byle jakie! Trudno stwierdzić, czy to oryginalny antyk czy może celowo postarzany i stylizowany produkt. Wyglądają jakby dziesiątki lat temu surowe drewno pomalowano na biało, a teraz farby pozostało naprawdę niewiele.

Ścianę za łóżkiem ozdobiono sztukaterią, a w jeden z prostokątów wkomponowano tapetę. Pod ścianą postawiono niewielką konsolę, która również może pełnić rolę biurka. 

Jak mieszka Magda Mołek? Salon z nutami PRL

W jednym z pokoi Mołek podłogi zdobi wyglądający na stary parkiet, ułożony w tradycyjną jodełkę. Szafka rodem z PRL została skontrastowana z nowoczesnym, różowym fotelem i minimalistycznym stolikiem.

Dziennikarka może pochwalić się dużą biblioteczką, jednak zdaje się, że powoli brakuje tam już miejsca, bo tak naprawdę w wielu miejscach mieszkania dziennikarki znajdują się książki. Nieopodal jednej z szafek znajduje się duży, szary uszak, w którym można wygodnie zwinąć się pod kocem, by zatopić się w kolejnej lekturze.

Dom Magdy Mołek: kobiece dekoracje

Całości dopełniają w mieszkaniu kwiaty i liczne grafiki oraz plakaty. To właśnie za ich pomocą dziennikarka ubrała swoje ściany i wprowadziła do domu więcej koloru.

Zdaje się, że Magda Mołek lubi rośliny pod każdą postacią. Pojawiają się nie tylko duże zielone kwiaty doniczkowe, ale równie często wazony wypełniają ogromne kolorowe bukiety.

Mieszkanie Magdy Mołek. Zdjęcia

Przeczytaj również: Mieszkanie Doroty Szelągowskiej. Piękne wnętrza jak z katalogu

Odróżnisz pawlacz od tapczanu? Rozwiąż quiz o mieszkaniach w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Pawlacz to...