Jak mieszka Wojciech Modest Amaro? Obok domu kury, gęsi i... kaplica!

2023-09-19 11:17

Jak mieszka Wojciech Modest Amaro? Dzisiaj sprawdzamy, jak wygląda otoczenie jego domu. Na wielkim terenie powstała cała farma! Spacerują tam m.in. gęsi i kury. To jednak nie wszystko. Znany kucharz, który często opowiada w wywiadach o swojej wierze, ma również prywatną kaplicę!

Wojciech Modest Amaro to znany kucharz, restaurator oraz gospodarz i surowy juror takich programów jak “Top Chef” czy “Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”. Kiedyś był osobowością medialną, teraz raczej unika ścianek i prowadzi spokojne życie na polskiej wsi.

Jego życie uległo diametralnej zmianie, kiedy okazało się, że jego żona choruje na raka jelita. Do cudownego uzdrowienia miało dojść, jak opowiedzieli małżonkowie w wywiadzie dla portalu gazeta.pl, podczas mszy w Częstochowie. Po tym wydarzeniu Wojciech Modest Amaro nie tylko zrezygnował z prowadzenia programów kulinarnych, ale również sprzedał swoje lokale!

Jak mieszka Wojciech Modest Amaro?
Autor: AKPA/Podlewski

W programie TVNu “Uwaga” małżeństwo zdecydowało się pokazać nie tylko swój dom, ale również kaplicę, jaka znajduje się obok niego.. Co tydzień zapraszają tam innych wiernych. Jak zdradził w wywiadzie Amaro, cztery razy w miesiącu razem z żoną planują na swojej farmie organizować spotkania, na które będą zapraszać, tu cytat, wybrańców.

Ponieważ ci będą mogli zapoznać się nie tylko kuchnią byłego szefa restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, ale i jego stylem życia, można zastanawiać się, czy te spotkania będą miały wymiar również religijny.

W położonej obok domu kaplicy odbył się ślub jednej z córek pary, Karoliny. Sama kaplica to biały, klasyczny budynek, urządzony w bardzo prosty i subtelny sposób. W środku nie ma żadnych rozpraszaczy, które mogłyby zakłócać modlitwę — tylko niewielki ołtarz, ławki i kilka obrazów.

Źródło: weekend.gazeta.pl, uwaga.tvn.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:  Edyta i Cezary Pazurowie - jak mieszkają? Zaglądamy do ich domu na Wilanowie

Quiz. Jak się mieszkało w czasach PRL-u?

Pytanie 1 z 11
Co w latach 80. przeważnie zdobiło ściany polskich przedpokoi?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE